iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
15. 9. 2018
10:00 na ČT :D

1 2 3 4 5

0 hlasů
1228
zhlédnutí

Tamtam

Dvojice animovaných dobrodruhů pro vás vybírá tipy na ty nejzajímavější víkendové akce a události na výlety s dětmi.

20 min | další Děti a mládež »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Ladronkafest

  1:21 do playlistu

  Ladronkafest
  Tradičně se festival koná v areálu volného času Ladronka v Břevnově. Letošní ročník festivalu volnočasových aktivit nabídne program v podobě netradičních sportů (lezení na bouldrovací kámen nebo chození po provazu tzv. slackline). Pro odvážnější tu budou ukázky bojových sportů a sebeobrany. Těšit se můžete i na workshopy a nejrůznější soutěže.

 • Indiáni na Točníku

  2:18 do playlistu

  Indiáni na Točníku
  Poznejte Indiány a staňte se jedním z nich! Na hradě Točník se už na vás těší celý indiánský kmen. Čeká tu na vás několik zkoušek a po jejich zdolání titul pravého indiánského bojovníka. Budete si moci také vyzkoušet svou mušku v lukostřelbě, své mozkové závity při určování souhvězdí, hub nebo při stopování zvířat. A založíte si také oheň bez sirek!

 • Kladruby naruby

  3:08 do playlistu

  Kladruby naruby
  V Kladrubech na vás v sobotu čekají prohlídky stájí, divadelní představení a hádejte, kdo se nám vrátí? Pískomil! A bude vyhrávat koníkům do skoku. Připraveny jsou také soutěže, ukázky řemesel, jarmark, a samozřejmě přehlídka starokladrubských koní!

 • Muzeum historické hasičské techniky

  4:08 do playlistu

  Muzeum historické hasičské techniky
  Jste fandou do hasičské techniky? Zajímá vás, kdy byla vyrobena první hasičská stříkačka a od kdy se vlastně používají požární hadice? Tak se vydejte do hasičského muzea zřízeného ve Velkých Svatoňovicích.

 • Zažít město jinak: Vědeckofantastická Praha

  7:00 do playlistu

  Zažít město jinak: Vědeckofantastická Praha
  Nechte se obsloužit robotickým barmanem, zahrajte si parádní unikovou hru nebo vstupte do interaktivní dílny. Prostě zažjte vědu jinak!

 • Ukliďme svět, ukliďme Česko

  7:48 do playlistu

  Ukliďme svět, ukliďme Česko
  Akce „Ukliďme svět, ukliďme Česko“ je pro všechny, které zlobí, že někdo jen tak vyhodí odpadky do lesa, vysype plast a papír na silnici nebo pohodí sáček od svačiny v parku. Přidejte se ke skupině dobrovolníků, kterým není fuk příroda a naše okolí. Stačí se zaregistrovat a na interaktivní mapě si najít úklidovou četu, která je nejblíž vašeho bydliště.

 • Žižkovská loutka

  8:33 do playlistu

  Žižkovská loutka
  Zveme vás na festival maňásků a marionet. K vidění budou loutková představení souborů z nejrůznějších koutů světa. Uvidíte, jak se hraje s javajkami nebo velkými látkovými loutkami zvanými manekýni. Kdo má rád napětí, ať se těší na divadelní bojovku z dob první republiky.

 • Pošli to dál

  9:20 do playlistu

  Pošli to dál
  Kdo chce zažít dobrodružství spolu se skauty a roznést tajné zásilky nebo poslat šifru do zahraničí, ať zajde do Poštovního muzea v Praze.

 • Po stopách kocoura Mikeše

  12:45 do playlistu

  Po stopách kocoura Mikeše
  Po stopách mluvícího kocourka se můžete vydat přímo v Ladově kraji. Nebudou chybět známé postavičky z Mikešových příběhů – kozel Bobeš nebo čuník Pašík. Na posilněnou jsou připravené buchty a těší se na vás i sám Mikeš. A možná přijde i hvězdář. Start pochodu je v 8:00!

 • Mezinárodní den červených pand

  13:46 do playlistu

  Mezinárodní den červených pand
  Panda červená ve skutečnosti vůbec nevypadá jako klasická panda, ale mnohem víc připomíná lišku. Proto se jí tak začalo přezdívat „Ohnivá liška z Asie“. Dnes slaví svůj mezinárodní den v brněnské zoo, kde jí můžete osobně popřát. Připravena je naučná stezka, kde se dozvíte zajímavosti z jejího života i jak ji ve volné přírodě chránit.

 • Doteky státnosti

  14:20 do playlistu

  Doteky státnosti
  Návštěvy se vždy vítaly chlebem a solí na znamení dobré obživy, čistoty a vzácnosti. A právě takový dobrý, poctivý pecen si sami upečete v Zážitkovém parku Zeměráj.

 • Jak se rodí chleba v Zeměráji

  17:33 do playlistu

  Jak se rodí chleba v Zeměráji
  Nahlédněte do časů dávno minulých a zjistěte, jak se rodí chléb. Velká výstava mapující 100 let naší republiky je k vidění v Jízdárně Pražského hradu.

 • Soutěž
 • Rekapitulace

Přehrát vše

Související