iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
18. 3. 2016
18:15 na ČT :D

1 2 3 4 5

2 hlasy
1811
zhlédnutí

Tamtam

Dvojice animovaných dobrodruhů pro vás vybírá tipy na ty nejzajímavější víkendové akce a události na výlety s dětmi.

20 min | další Děti a mládež »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Třeboň poetická

  1:46 do playlistu

  Třeboň poetická
  Zapojte se do soutěže krajského kola přehlídky uměleckého přednesu recitátorů sólistů či divadel poezie. Pokud se nestydíte přednést svou oblíbenou báseň či příběh, tak do toho! Soutěž začíná v sobotu dopoledne. A jestli raději jenom posloucháte, přijďte i tak – určitě se bude na co dívat i čemu naslouchat.

 • Vítání jara

  2:46 do playlistu

  Vítání jara
  Přivítejte jaro v přírodě a se zvířátky. Tuhle sobotu se bude na statku Lüftnerka v Zoo Plzeň probouzet les i odemykat řeka. Projdete se po naučné stezce, čekají vás soutěže, hádání zvuků lesních zvířat nebo strefování míčkem do obří kapří tlamy. A můžete si vyrobit vlastní rybku. Aktivity a soutěže začínají už v deset ráno!

 • Magický svět loutek

  3:31 do playlistu

  Magický svět loutek
  V magickém světě loutek ožívají ty nejdobrodružnější příběhy! Vstupte do něj a seznamte se s loutkami z celého světa – nahlédněte do světa Orientu na divoký západ nebo do vedlejší české loutkařské vesničky. Nechybí ani Spejbl a Hurvínek nebo tajuplné stínové loutky z Indonésie. A pozor, 21. března je Světový den loutkového divadla, takže je vstupné zdarma.

 • Yoyo mistrovství Evropy 2016

  6:17 do playlistu

  Yoyo mistrovství Evropy 2016
  Evropské yoyo mistrovství se vrací do Prahy a vy byste si jej neměli nechat ujít! Čeští yoyeři se utkají o titul mistra Evropy se soutěžícími z celého světa. Soutěžit bude rekordních 250 yoyerů z 25 různých zemí z celého světa! Hodnotí se kvalita provedení i obtížnost jednotlivých triků, a že jich mají v talónu soutěžící spoustu, uvidíte v Divadle Archa na vlastní oči. Přijďte se podívat a přiučit se umění yoya.

 • Velikonoce na Slezskoostravském hradě a Velikonoční hledání zajíců v Miniuni

  7:20 do playlistu

  Velikonoce na Slezskoostravském hradě a Velikonoční hledání zajíců v Miniuni
  Zveme vás na velikonoční veselí na Slezskoostravské hradě. Užijte si jarní sluníčko pod širím nebem a v areálu Slezskoostravského hradu. Připraven je tradiční lidový jarmark s ukázkami řemesel i prodejem výrobků. Bude se zpívat, tančit a ochutnávat lidové speciality. Tak jestli jste se pořádně namlsali, tak šup na hrad! Chyťte si svého velikonočního zajíčka ve světě miniatur. Ušáci jsou dobře schovaní, ale když ho najdete a chytíte, čeká vás sladká odměna! Oslava Velikonoc se ale neobejde ani bez dalších veselostí – tvůrčí dílna, kde si vyrobíte velikonoční přání, kuličkiáda pro soutěživky, jarní koblížky pro mlsouny a mnoho dalšího!

 • Hledání velikonočních vajíček s králíčkem Jácíčkem

  7:54 do playlistu

  Hledání velikonočních vajíček s králíčkem Jácíčkem
  Králíček Jácíček poschovával pro děti na Petříně velikonoční vajíčka! Zkusíte je najít? Velké pátrání začíná v neděli na Petříne. Králíček na vás bude čekat u dětského hřiště u dolní stanice lanovky na Petřín a na trasu dlouhou cca 2 km vyrazí společně s vámi. Je to ale někdy trochu popleta, proto vás raději vybavíme mapou, kde bude vyznačená trasa i místa úkrytů. V cíli vás pak nemine sladké odměna.

 • Karlštejn

  8:56 do playlistu

  Karlštejn
  Letos oslaví český král Karel IV. 700. výročí narození, a proto se na Karlštejně rozhodli, že se to musí oslavit pořádně už na Velikonoce! Čeká na vás několik prohlídkových okruhů, díky kterým nahlédnete do soukromého života českého krále. Navíc se v příštím týdnu, 27. března bude konat Velikonoční koncert k poctě Karla IV., takže je jenom na vás, kdy na kouzelný Karlštejn vyrazíte.

 • Zahájení turistické sezóny na zámku Děčín

  12:20 do playlistu

  Zahájení turistické sezóny na zámku Děčín
  Zámek a celé město Děčín se otevírá všem zvědavcům! V jednu odpoledne vyplouvá výletní loď a vydá se na hodinovou okružní plavbu kolem děčínských mostů. Na souši se můžete od 14:00 těšit na jízdu na elektrokolech a koloběžkách – bude se soutěžit o zajímavé ceny. Letošní novinkou bude možnost vydat se na prohlídku města s průvodcem, a to zdarma. Otevřou se vám také zámecké jižní zahrady a ve 14:30 začne pestrý hudební program. Město Děčín ožívá kulturními akcemi – tam byste neměli chybět!

 • Probouzení medvědů

  12:49 do playlistu

  Probouzení medvědů
  Méďové, vstávat, jaro je tady! Přijďte i vy probudit medvědy ze zimního spánku do Zooparku v Chomutově. Pro chlupáče Nera, Noru, Michala a Míšu budou připraveny sladké dobroty a pro vás zase veselé soutěže o zajímavé ceny. Celé akce začíná už ve 13:00, takže můžete za medvědy vyrazit hezky po obídku.

 • Den otevřených dveří v Naději pro kočky

  14:02 do playlistu

  Den otevřených dveří v Naději pro kočky
  Či a či a čičiči, to jsou kluci kočičí. A nejenom kočičí kluci, ale i holky se už nemůžou dočkat, až je navštívíte na DOD ve spolku Naděje pro kočky. Místní micinky a mourci zatím svůj domov nemají a budou moc rádi za každé pohlazení nebo malý dárek. Dozvíte se, jak se o kočky starat nebo jak pomoct, když toulavou kočičku najdete. A možná si domů odnesete i nového kočičího kámoše.

 • Velikonoce s párou

  14:47 do playlistu

  Velikonoce s párou
  Šššš-hů-šššš-hů - už si sviští po kolejích parní lokomotiva! Všemožné modely těchto krasavic objevíte na komentované prohlídce Velikonoce s párou. Dozvíte se, s čím si hráli kluci před sto lety. Uvidíte, jaké parní stroje se vyráběly v meziválečném a poválečném Československu a chybět nebude ani předvádění parního stroje v chodu. Dokonce si i vy sami budete moci v dětské dílničce vyzkoušet svou zručnost.

 • Soutěž
 • Rekapitulace

Přehrát vše

Související