iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
22. 5. 2012
10:00 na ČT2

1 2 3 4 5

2 hlasy
1936
zhlédnutí

Do práce

Adam a filharmonie — Pracovní návyky — Igráček: znovuzrození — Jana ve fastfoodu — Pracovní život Heleny Štáchové

25 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Adam a filharmonie

  0:40 do playlistu

  Adam a filharmonie
  Adam Blažek je od narození nevidomý. Do vínku ale dostal absolutní sluch a lásku k hudbě. Hraje na klavír, flétnu, zpívá. A před časem si splnil svůj životní sen, když vystoupil s Janáčkovou filharmonií. Pracovní terminologií bychom řekli, že slibně nastartoval kariéru. A to je mu teprve sedmnáct!

 • Pracovní návyky

  7:14 do playlistu

  Pracovní návyky
  Dochvilnost, spolehlivost, pracovitost, to jsou vlastnosti, kterých si zaměstnavatelé cení. Vyplatí se získávat první pracovní návyky třeba už v teenagerovském věku? Dá se na tom později stavět?

 • Igráček: znovuzrození

  9:02 do playlistu

  Igráček: znovuzrození
  Pamatujete na Igráčky? Legendu mezi hračkami v době před revolucí. Po pádu komunistického režimu se po nich slehla zem. Oblíbené figurky odsoudila téměř k zapomnění vlna nových hraček ze Západu. Ovšem objevila se firma, která chce Igráčka přivézt znovu k životu. A zdá se, že Igráček vrací úder.

 • Nabídka pracovních míst
 • Jana ve fastfoodu

  16:32 do playlistu

  Jana ve fastfoodu
  Nemáte celou hodinu na oběd? Tlačí vás čas, nestíháte své povinnosti, ale žaludek hlásí, že máte hlad? Pak asi zvolíte fastfood – rychlé jídlo. A během chvilky máte jídlo před sebou. Jana vyzkouší, jaké to je v takovém fofru jídlo připravit.

 • Pracovní život Heleny Štáchové

  22:40 do playlistu

  Pracovní život Heleny Štáchové
  Loutkoherečka, zpěvačka, scenáristka, režisérka, dabérka a od roku 1996 ředitelka loutkového Divadla Spejbla a Hurvínka. To je Helena Štáchová. A tady jsou její pracovní postřehy.

Přehrát vše

Související