iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
13. 3. 2012
08:00 na ČT2

1 2 3 4 5

8 hlasů
2079
zhlédnutí

Do práce

Manželé na horách — Partneři-parťáci, ano či ne? — Do Werku za valcíři — Aleš čalouníkem — Pracovní tempo Zdeňka Chlopčíka

26 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Manželé na horách

  0:45 do playlistu

  Manželé na horách
  Jaroslav Rychtárek a jeho žena Anna spolu už sedmnáct let vedou chatu v Hrádku, tedy v beskydských kopcích mezi Třincem a Jablunkovem. Jsou spolu 24 hodin denně. Poradí, jak v klidu zvládnout práci v páru, a prozradí, jestli se jim někdy nestýská po životě v údolí.

 • Partneři-parťáci, ano či ne?

  7:50 do playlistu

  Partneři-parťáci, ano či ne?
  Co poradí psycholog Jan Svoboda partnerům, manželům – pracovat spolu, nebo raději ne? Jaká hrozí úskalí? A co se tím dá naopak získat?  

 • Do Werku za valcíři

  9:24 do playlistu

  Do Werku za valcíři
  Železárny patří k Třinci jako matka ke šroubku, železo se tady vyrábí už od roku 1839. Pojďme se podívat, jak to v podniku, kterému místní neřeknou jinak než Werk, šlape dnes a taky bez koho by se to tady neobešlo.

 • Nabídka pracovních míst
 • Aleš čalouníkem

  15:34 do playlistu

  Aleš čalouníkem
  Když relax, tak nejlépe vsedě či vleže. No a když pravidelným lenošením své oblíbené křeslo či pohovku prošoupete – šup s ním k čalouníkovi. Aleš hodlá zjistit, jak půjde čalouničení jemu. Co myslíte, jakou asi za svůj čalounický výkon dostane známku?

 • Pracovní tempo Zdeňka Chlopčíka

  22:18 do playlistu

  Pracovní tempo Zdeňka Chlopčíka
  Tančit začal v sedmnácti a od té doby se nezastavil. Na parketu poznal svou ženu, společně vytancovali několik titulů a dnes vášnivě předávají zkušenosti jiným a taky jejich výkony vášnivě hodnotí. Zdeněk Chlopčík.

Přehrát vše

Související