iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
28. 12. 2010
21:20 na ČT2

1 2 3 4 5

110 hlasů
39940
zhlédnutí

Autoškola sobě

Dokumentární pokus o pohled pod kapotu českého divadla s režiséry A. Goldflamem, V. Morávkem, J. A. Pitínským a B. Rychlíkem

26 min | další Dokumenty »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

Havlík 5.1.2011 20:28 (!) reagovat 2 + - 6

Ironie není na místě...

Z příspěvku pana Šimary je evidentní zloba za neoddiskutovatelnou pravdu,kterou zde pan Pecko prezentuje, navíc jen část.Asi 3x týdně čekám na Benešově ul. na nádraží na manželku nebo dceru a nestačím se divit,kde dovolí učitelé žákům zastavit.Nejedná se jen o Vaši autoškolu,ale také.Na již zmíněném místě jsem napočítal pět závažných prohřešků učitelů autoškol,několikrát zasáhli i policisté domluvou.Pochybuji že by se snažil někdo Vaši i jinou autoškolu zdiskreditovat zde na fóru když tak činí Vaší i jiní učitelé denně přímo v provozu.Žasnu že o tom nevíte a divil byste se,žasnou desítky pasažérů čekající na autobusy.

P. Šimara 6.1.2011 10:51 (!) reagovat 7 + - 3

Odpověď panu Havlíkovi

Z Vašeho příspěvku není jasné, o jaké závažné přestupky se jedná. Předmětem sporu naší sl. uřitelky s panem Peckem bylo to, že žákovi zhasl motor na přechodu u vjezdu na parkoviště. Díky vytrubování a nadávkám pana Pecka byl žák pochopitelně vynervován tak, že se už nedokázal rozjet sám, a s vozidlem musela popojet na vhodné místo učitelka. Ta výměna chvilku trvala a pan Pecko, který tam arogantně řval na žáka i sl. učitelku tu dobu prezentuje jako parkování. Druhá věc je krátkodobé stání za zaparkovanými vozidly, za účelem výměny žáků. Zákon umožňuje zastavení ve druhé řadě, pokud zůstane volný pruh min. 3m., což na Benešově zůstává, a nikdy jsme tam s policií problém neměli a žáky žádné přestupky neučíme.

Související