iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
21. 7. 2011
16:25 na ČT1

1 2 3 4 5

8 hlasů
7880
zhlédnutí

Zoománie 5/17

Pašování zvířat — Alergie na bleší kousnutí

16 min | další Děti a mládež »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Pašování zvířat

  1:50 do playlistu

  Pašování zvířat
  Když se Hance zmínila její spolužačka, že si z dovolené dovezla vzácnou exotickou želvu, nevědomky přihrála Hance téma na reportáž. Ne, že by to byl nutně případ spolužačky, ale už dřív Hanka slyšela o tom, že zvířata si občas lidé takto přivážejí z cest proto, že se jim líbí nebo se jimi prostě chtějí jen pochlubit. Jenže při takových přesunech zvířata často pořádně trpí a to Hanku samozřejmě trápí! A tak se s Brunem rozhodnou prozkoumat toto téma blíž.

 • Setkání Bruna se srnkou

  4:24 do playlistu

  Setkání Bruna se srnkou
  Hančina kamarádka Rendy vytáhne na výlet do lesa i Bruna a slibuje mu překvapení. Vyklube se z něj srnka, kterou ale Bruno nepovažuje za nic mimořádného, natož překvapivého. A tak musí Rendy rychle vymyslet, jak ajťáka Bruna přece jen aspoň trochu nadchnout. Vyjde její další plán a podaří se jí Bruna obměkčit tím, že se ke zdánlivě obyčejné srnce bude moct přiblížit a dokonce si na ni sáhnout?

 • Alergie na bleší kousnutí

  10:44 do playlistu

  Alergie na bleší kousnutí
  Na závěr čeká na Hanku další zapeklitý zvířecí případ - sousedčin pes Bertík trpí podle všeho nějakou kožní nemocí, jenže jeho panička nechce o veterináři ani slyšet. A tak bude na Hance, aby našla způsob, jak Bertíkovi i přes tyto překážky pomoct.

 • Soutěž

Přehrát vše

Související