iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
18. 2. 2012
08:30 na ČT1

1 2 3 4 5

2 hlasy
1191
zhlédnutí

Zprávičky

Zpětné zrcátko — Svět modelářů: Auta — Miniparlament: Bezbariérové školy — Zprávičky od vás: Mediální workshop na Gymnáziu Frýdlant — Slovíčka: Mystifikace

15 min | další Děti a mládež »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Zpětné zrcátko

  0:38 do playlistu

  Zpětné zrcátko
  20 let internetu v ČR, přívaly sněhu, hříbata v Kladrubech a Masopust – to jsou témata pro tento díl Zpětného zrcátka. Průvodce nám bude po krátké pauze opět dělat Petr Kopecký.

 • Svět modelářů: Auta

  2:42 do playlistu

  Svět modelářů: Auta
  Po lednové pauze opět nahlédneme do světa modelářů. V tomto díle se podíváme v reportáži Štěpána Kačírka na modely aut.

 • Miniparlament: Bezbariérové školy

  6:00 do playlistu

  Miniparlament: Bezbariérové školy
  Dvanáctiletá Adriana přišla do Miniparlamentu s návrhem, aby všechny školy měly bezbariérový přístup. Je to skvělý nápad, protože handicapované děti tráví nejraději čas ve společnosti svých nepostižených vrstevníků, ne někde v izolaci. Navíc pokud se postižení dostanou do blízké školy, nemusí trávit čas v odloučení od rodiny na internátu. Podívejme se, jak se k Adrianinu návrhu postaví ostatní poslanci! Jak byste hlasovali vy?

 • Zprávičky od vás: Mediální workshop na Gymnáziu Frýdlant

  10:38 do playlistu

  Zprávičky od vás: Mediální workshop na Gymnáziu Frýdlant
  Ještě téměř na konci dvacátého století bylo technologicky nemožné pro kohokoliv, kdo nebyl novinářem, vytvářet obsah médií. Digitalizace a internet situaci naprosto změnily. Pojďme se podívat na gymnázium ve Frýdlantu, jak vypadá mediální workshop.

 • Slovíčka: Mystifikace

  11:43 do playlistu

  Slovíčka: Mystifikace
  Stát se obětí nějaké mystifikace může být pro jednoho zábavné, pro druhého neuvěřitelně popuzující. Třeba když se těší na pěkný nákup, a pak zjistí, že místo vysněného hypermarketu ho čeká jen papírová atrapa. Více vám mystifikaci přiblíží Slovíčka.

 • Soutěž

Přehrát vše

Související