iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
14. 9. 2008
14:20 na ČT2

1 2 3 4 5

46 hlasů
6485
zhlédnutí

Základy

Narození

25 min | další Vzdělávání »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

David 14.1.2009 20:57 (!) reagovat 2 + - 0

Narození

Líbilo se mi to. To, že na konci je citace z Bible je prima, ale když to je Jan 3,16, který je i v posledním díle o Smrt, tak mi to nepřijde až tak zajímavé. Ale je to zajímavý pořad, trochu se tu hraje na city, ale osobní příběhy jsou skvělý.

Tomáš 4.1.2009 18:58 (!) reagovat 0 + - 2

Škoda těch náboženských vložek

Se zaujetím jsem se podíval na několik dílů seriálu Základy a velice mě zklamalo, že se jedná o další náboženský pořad, který vymývá lidem mozky. Jistě by bylo mnohem vhodnější, kdyby epizody se stejným jménem byly součástí seriálu Planeta věda. Dověděli bychom se mnohem víc a navíc bychom tento pořad mohli pustit i našim dětem.

Hanka 26.11.2013 12:47 (!) reagovat 2 + - 0

Bůh vás miluje

Milý pane, nevíte, o čem hovoříte, když uvedený pořad nazýváte vymýváním mozků. Je možností zamyslet se nad otázkami, které mají přesah do věčnosti a přinášejí vám naději na věčný život. Vždyť ten velký a podivuhodný Stvořitel vesmíru (který vše tak nádherně a dokonale uspořádal) vás velmi miluje a nechce, abyste zahynul. Stojí za to Ho hledat. Kdo to činí upřímně, ten Ho najde. Ze srdce vám přeji, abyste Ho poznal.

Související