iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
27. 9. 2012
17:20 na ČT1

1 2 3 4 5

16 hlasů
15451
zhlédnutí

Auto Moto Styl

Optika pro řidiče — Test Kia Cee'd — Škoda Octavia II — Mazda MX-5

22 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

Broněk 3.3.2013 16:20 (!) reagovat 7 + - 0

Auto - moto

Velká škoda . . . místo aby Česká televize zapracovala na kvalitě pořadu, který má zcela jistě nemalou skupinu diváků, raději motoristické pořady úplně zrušila a to bez vysvětlení. Takhle se může opravdu chovat pouze televize placená z koncesionářských poplatků.

Langoš 3.10.2012 14:52 (!) reagovat 3 + - 2

Výměna moderátorů

Dobrý den
Nemohu jinak, než reagovat na změnu, která se udála v pořadech auto-moto-styl a auto-moto-revue. Změna se mi zdá k horšímu. Oba pořadu jsou si nyní dost podobné, vytratil se z nich vtip a fundovanost.
Je mi líto, ale z mého pohledu, krok špatným směrem.

MichalZ 27.9.2012 21:35 (!) reagovat 6 + - 0

Reklama

Tak se mi zda, ze se z tohoto poradu na dobro stala jen reklamni magazim...
Ty bryle bych jeste bral, da se to brat, jako neco zajimaveho pro ridice a vyrobce zminovany neni. Ale co ten autobazar! Asi 10x behem reportaze byl zaber na AAA. To by se mel nekdo odskakat!

Luky 28.9.2012 9:51 (!) reagovat 1 + - 0

Kvalita?

Tak jsem dnes shlédnul nový díl z internetu. Ještě že jde notebook napojit na plazmu. Tedy nevím, zda je to v tomto případě výhoda. Kdybych ho neviděl, nic by se nestalo. Poslední díl je snad ten nejslabší, jaký jsem viděl. Kia - slovenská reportáž, převzatá, AAA - to snad ani nebudu komentovat, stejně jako otravného prodejce, resp. otravné moderátory pořadu. To je nějaká snídaně s Novou, či co??? No, jedinné, co, nebo kdo za něco stojí je Honza Koubek. Jen nevěřím, že se spolčil s AutoMotoStylem.
S takovým pořadem jděte do háje. Vžyď je absolutně o ničem!

hrusha 5.10.2012 14:31 (!) reagovat 0 + - 0

Brýle

Mně by zase docela zajímaly bližší informace o brýlích, jak se k nim dostat. Když vlezete někam do optiky, budou se Vám snažit nacpat jakékoliv brýle do auta a vy nepoznáte zda to, co kupujete jsou zrovna tyto.