iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
8. 10. 2011
13:30 na ČT1

1 2 3 4 5

17 hlasů
11662
zhlédnutí

Auto Moto Styl

Test – Tank T72 M4CZ — Preview – Opel Corsa OPC Nürburgring — Info – Veteran rallye 2011 — Preview – Mini Coupe JCW

23 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Test - Tank T72 M4CZ

  2:00 do playlistu

  Test - Tank T72 M4CZ
  Každý z nás si na ně v dětství hrál, každý je obdivoval. V dospělosti se některým proti jejich vůli “poštěstilo” jimi stát. Být vojákem není rozhodně procházka růžovou zahradou, ale pokud si chcete zařídit tank, nejspíš vám nezbude nic jiného, než se jím stát. Libor Zezulka měl to štěstí, že ačkoliv vojákem není, mohl tank řidit. Nešlo však o nějaký skoro nepojízdný muzejní kousek. Šlo o nejnovější a dosud nejlepší tank české armády - model T-72M4CZ. Tento kolohnát sice neoplývá nejlepším zrychlením ani nejnižsí spotřebou, ale při pohledu na ústí hlavně jeho děla si z něj stejně srandu dělat nebudete. Respekt. To je to slovo, které pohled na něj vystihuje. Máte o tom snad pochyby? V tom případě si nenechte ujít Test!

 • Preview - Opel Corsa OPC Nürburgring

  12:53 do playlistu

  Preview - Opel Corsa OPC Nürburgring
  Opel Corsa OPC je opravdu ostré náčiní. Ale pro inženýry Opelu asi ne dost ostré. Jak jinak si vysvětlit uvedení limitované edice, která má ještě o pár desítek koní víc? Opel Corsa OPC Nürburgring splní všechny náročné poždavky na ostrý hatchback. Má špéru, výkon přes dvě stě koní, jedovatou barvu a relativně dostupnou cenu. Na tuhle oranžovou potvoru se podíváme v Preview.

 • Info - Veteran rallye 2011

  14:18 do playlistu

  Info - Veteran rallye 2011
  Teď trochu z jiného soudku. V další reportáži oprášíme startovací tyč místo klíčku, střechu stáhneme povětšinou hezky ručně a krajinou budeme uhánět tak maximálně padesátkou. Na řadu přichází dědeček automobil. Na sraz těchto čtyřkolých seniorů jsme se vydali do Kutné hory, kde se konal druhý ročník INT Veteran rallye 2010. Nemyslete si, že tito staříci patří na vrakoviště. Jejich majitelé o ně pečují s takovou láskou, jaká se nedostává většině jejich mnohem mladších následovníků. Jednoduše radost pohledět, uslyšet i ucítit. Na srazu historických aut se vyřádí všechny vaše smysly.

 • Preview - Mini Coupe JCW

  18:54 do playlistu

  Preview - Mini Coupe JCW
  Dávno pryč jsou časy, kdy Mini vyrábělo jeden jediný model. V dnešní době je na automobilovém trhu těsno a tak každý, kdo chce přežít, musí přicházet s neustálými novinkami. A zákazník je čím dál náročnější. Mini to ovšem nevzdává a momentálně vrací úder všem pochybovačům. Model Coupe je dosud nejsportovnější, jaký kdy spatřil světlo světa. Místo pouze pro řidiče a spolujezdce, nekompromisní motor, podvozek a atraktivní design. Více Mini Coupe se dozvíte v Preview.

 • Soutěž

Přehrát vše