iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
22. 11. 2007
20:00 na ČT2

1 2 3 4 5

1583 hlasů
630105
zhlédnutí

Vládneme, nerušit

Následky opoziční smlouvy provázejí naši zemi dodnes. Korupční skandály, mafiánské vraždy, útoky na novináře, podivné nákupy stíhaček - jen náhoda nebo přímý důsledek zákulisních politických dohod? Nová fakta a souvislosti o jedné z nejčerstvějších kapitol naší porevoluční historie v dokumentu Erika Taberyho a Tomáše Kudrny

52 min | další Dokumenty »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

DrakMrak 27.12.2014 12:36 (!) reagovat 5 + - 0

O neandrtálcích

Tak když jsem tak poslouchal vánoční projev pana prezidenta Zemana tak nebzlo vzhnutí si yase pustit toto abzch si ujasnil koho sem to vlastně poslouchal...

Roman Černý 6.9.2014 17:39 (!) reagovat 2 + - 24

Bezcharakterní lumpové

Nemá smysl to příliš komentovat. Já jen za sebe říkám. V roce 98 jsem poprvé volil KSČM, tehdy ještě natruc, ale dnes volím komunisty z přesvědčení a nestydím se za to. A vím že nejsem sám.

komunisti s odpornym charakterem a jejich bezohledni pohrobci 21.1.2020 12:23 (!) reagovat 0 + - 0

pro vas zlate casy, kdy vam stat dal vse zadarmo a nemusel jste nad nicim ani premyslet...tak ty uz se nemohou nikdy vratit. represe velmi snadno.

Boušková 9.7.2013 22:34 (!) reagovat 10 + - 1

41:30 Zeman: Politika se nedělá na Hradě...

Skutečná politika se dělá v podzámčí a podhradí.
Ha ha ha, to se to tehdy hodilo to takto postavit...
Kdyby to nebylo k pláči, je tenhle pán k smíchu...

Milan 8.11.2013 2:28 (!) reagovat 2 + - 0

Povolební politický puč v ČSSD v roce 2013

se neupekl v podzámčí, ale na zámku v Lánech !!!

4wiky 1.7.2013 3:15 (!) reagovat 3 + - 0

Wow ...

Bravo .... :) Hezký střípek do mozaiky .... po dokumentu Kdyby mně zabili.... rozhodně nejlepší věc z té doby....

Petr Pauš 18.3.2013 22:30 (!) reagovat 21 + - 4

Můj názor

Tak toto by měli vidět všichni občané našeho státu,aby si udělali jasno,aby věděli,že naše hlasy ve volbách jsou absolutně k ničemu,neboť 'PÁNI'si nezávisle na myšlení národa vždy budou vládnout podle svého.Nikdo jim do toho nemůže kecat. Kdy se národe odebereme na Hrad a zjednáme pořádek?

michael 13.2.2013 0:02 (!) reagovat 18 + - 22

krátká paměť

Bohužel, vzhledem k tomu, že 90% pracovníků zpravodajství ČT jsou sympatiemi se tající příznivci pravice, byť teď si do ODS občas kopnou, ale kolem TOP (která má největší podíl na současném marasmu a 800mld schodku za 6 LET) chodí po špičkách, je tento pořad silně jednostranně manipulativní. Je třeba osvěžit mladíkům a mladicím z TV paměť. Zeman s ČSSD vyhrál ve volbách v době, kdy slavná pravice privatizací přivedla republiku téměř na buben a odevšad na něj padali kostlivci v podobě dluhů vyvedených mimo ofic. rozpočet a krachující banky, to vše zabaleno do povodní. Kdyby se spolčil s pidistranami, dopadl by jako Špidla i Nečas, vydírán lidmi typu Bursíka, Němce a zejména šedé eminence Kalouska, který vrazí nůž do zad s oblibou jemu vlastní komukoliv s ústy plnými odpovědnosti. Krást a komplotovat se nezačalo ani nerozšířilo za oposmlouvy, ale hned v roce 92 privatizací. Majetek za cca 1,5-2 bil. v tahu a přesto Klaus končil se schodkem, sečteno s kostlivci cca bilión. Schwarzenberg tu není z lásky, ale kvůli restitucím svým i církevním. Proto rakouská a německá "lidovecká" média (MFD, LN) i Bakalovy HN a jejich časopisy masírují lid "švarným knížetem", který se nebude do ničeho plést, vše prospí, jako ostatně dosud a zločinným "sedlákem", který jim "hulvátsky" šlápne na kšefty. On totiž o prachy nemá zájem (viz příslušné mafiánské odposlechy), kníže ano. Ač neměl české občanství, Ruml učinil výjimku a přidělil mu ho jako "dík" disidentů. Mimochodem, Berdychův gang byl odhalen - podržte se - za Zemanovy vlády-a kdopak že to byl ministr vnitra?

michael 13.2.2013 0:03 (!) reagovat 6 + - 7

dokončení

Jacísi pánové Grulich a Gross. Inu pro leckoho je mediální masáž dobrá, zbaští všechno. ČT velmi často vrtí psem - Zelenkova TV v obráceném gardu-služebníček tvářící se nezávisle. Proto nám neustále vhodně vnucuje tenhle manipulativní upravený dokument s polopravdami.

Oldrich Jiskra 13.2.2013 18:41 (!) reagovat 16 + - 4

Informace x fabulace

Oznacit tento dokument za zmanipulovany muze jenom clovek, ktery se nechce podivat pravde do oci a ktery nevi, jaky je rozdil mezi informaci a fabulaci. Dokument je slozen z dobovych vypovedi, obsahuje prime vypovedi jednotlivych akteru te doby a velmi fundované a kultivované komentare Erika Taberyho. Coz se o Vasem komentari rozhodne rici neda, Vas komentar je prave ukazkou typicke fabulace. Spise me desi, ze jasna, overitelna fakta nedokazou otevrit oci tem, kteri veri v dobovou cistotu ODS a CSSD a jejich holubicich umyslu. A to obzvlaste v dobe, kdy si muzete pres internet radu informaci overit z mnoha nezavislych zdroju. Ale komu neni rady, tomu neni pomoci.

Jan 12.2.2013 16:10 (!) reagovat 14 + - 10

Miloš Zeman jako prezident je vlastně v intencích opoziční smlouvy. No, ale když voliči umožňují dělat si těmto lidem co se jim zlíbí bez ohledu na ně.

šíma 1.2.2013 17:43 (!) reagovat 14 + - 14

volby II

Ve světě se na kandidáty háže špína,která je pravda.
U nás se na kandidáty háže špína, která je lež.

darma 30.1.2013 2:19 (!) reagovat 29 + - 9

Tento pořad upozornil

na Zemanův přístup k jednání ve vyšších politických funkcích. Asi den po tom kdy byl zvolen do funkce příštího prezidenta, Zeman jasně ukázal že svůj názor opírající se o vrozenou povahu sedláka, který získal své vyšší vzdělání v komunistických školách, nezměnil. To by snad ani nešlo, poněvadž Miloš Zeman je už starší pán.

Lucie 30.1.2013 23:49 (!) reagovat 3 + - 2

Naprosto souhlasím.

vymývání mozků médii 29.1.2013 20:01 (!) reagovat 12 + - 16

Kalousek, Kníže a Drábek z TOP09

Ještě nám soudruzi z veřejnoprávní televize uveďte pořad vlády ODS a TOP09 od roku 2010, to bude něco a nebo od roku 2006 za vlády ODS a její odnoží.

Josef Lukášek 30.1.2013 9:42 (!) reagovat 8 + - 4

správně zvolen NICK

Tak v prvé řadě, to co děje dnes a v nedávné minulosti je jen a jen hra, kterou rozjeli klaus se zemanem, kdy nastavili mantinely, přerozdali karty mimo rámec férového míchání, a zbavili se na dlouhou dobu soupeřů, kteří by upozornili, že porušují pravidla. Opoziční "smlouva" ZEMANA A KLAUSE, a to jak ji v reálu se všemi důsledky naplnili, byla největší polistopadová pras..na na zájmy ČR, která rozjela supervlak politické a ekonomické korupce a navíc ve vysoce chráněném koridoru. Do dnešních dnů se nikomu nepodařilo tu mašinu alespoň přibrzdit a teď se navíc kdysi hlavní strojvedoucí cpe do prvního vagónu. Ten vlak (mimo to, že je značně dlouhý a veze hromadu obyvatel/zájmů ČR) navíc chrlí takový čmoud, prach a smrad zahalující a otravující zbylou společnost mimo pohodlné vagóny, že ta ani zatím nebyla schopna přes ten všechen svinčík zahlédnout záblesk světla na konci tunelu a ani paní Táňu, nebo alespoň pana Jiřího do souboje o hrad nenominovala. A nakonec nebyla schopna zatáhnout ani v poslední chvíli za záchrannou brzdu v podobě pana Schwarzenberga. Máte pravdu s těmi mozky, ale začalo to mnohem dříve a vzhledem k tomu, kdo se bude nyní nazývat prezidentem, se to opravdu daří!!

michael 13.2.2013 3:00 (!) reagovat 5 + - 2

záchranná brzda?

Hovořit o záchranné brzdě v podobě spícího šlechtice, který to všechno 6 let tiše kryje, vyhrožuje odchodem z vlády aby samozřejmě v touze po funkci a šíření majetku zůstal je, promiňte, naivní, ba směšné. Je ironií, že zmasírováni méd, zapomínáte na to hlavní: tento pán není o nic čistší než tato vláda a je pouze využit svou fasádou k tomu, aby zakryl ty největší špinavosti, které se tu v posledních letech dějí na úkor nás všech, s výjimkou několika desítek nejvlivnějších a nejmovitějších korytářů.

první ‹ předchozí 1 2 3 4 5 6 7 poslední

Související