iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
31. 5. 2018
na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
1724
zhlédnutí

Události v regionech (Ostrava)

Komentované regionální zpravodajství.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Rok od zákazu kouření

  0:45 do playlistu

  Rok od zákazu kouření
  Dnes je to přesně rok, co platí Protikuřácký zákon. Zakazuje kouření v restauracích a barech, ale také v zařízeních pro kulturní akce nebo na zastávkách veřejné dopravy. Platit začal 31. května 2017. Poslanci už debatovali o jeho zmírnění, který by uvolnil zejména úplný zákaz kouření v restaurací. Protikuřácký zákon ale stále odolává ve své stávající podobě.

 • Rok od zákazu kouření

  3:39 do playlistu

  Rok od zákazu kouření
  Sestřih komentářů z odpolední ČT24.

 • Komise k OKD zasedla

  7:47 do playlistu

  Komise k OKD zasedla
  Celkem 27 svědků si chce pozvat Sněmovní vyšetřovací komise k privatizaci OKD. Bude mezi nimi bývalý premiér a ministr financí Bohuslav Sobotka, někdejší ministr průmyslu Milan Urban nebo dřívější majitel firmy Zdeněk Bakala. Po dnešním neveřejném jednání komise to novinářům řekl její předseda Lukáš Černohorský.

 • Olomoucká ČSSD pro vládu

  8:14 do playlistu

  Olomoucká ČSSD pro vládu
  Sociální demokraté v Olomouckém kraji, kteří dosud hlasovali ve vnitrostranickém referendu, jsou téměř jednoznačně pro vstup strany do vlády s hnutím ANO. V kraji hlasovalo zatím téměř 40 procent straníků, podpora vlády je zhruba 95 procent, řekl dnes ČTK krajský předseda ČSSD Jiří Zemánek. Zbylé organizace budou hlasovat v nadcházejících dnech, čas mají do 14. června.

 • Zítra hrozí bouřky

  8:36 do playlistu

  Zítra hrozí bouřky
  Český hydrometeorologický ústav ve varoval před silnými bouřkami. Výstraha platí od čtvrtka do noci na sobotu. Zpočátku se riziko týká zejména jihozápadu České republiky, v pátek už budou bouřky hrozit na celém území, přičemž na jihu a západě mohou být i velmi silné a mohou je doprovázet přívalové srážky a krupobití.

 • Opavané budou hrát v Brně

  8:57 do playlistu

  Opavané budou hrát v Brně
  Fotbalisté Opavy nejspíše odehrají úvodní kola příští sezony 1. Ligy na hřišti Zbrojovky Brno. Dnes o tom jednali zástupci obou klubů. Nováček nejvyšší soutěže totiž zatím nemá vyhřívaný trávník, který je nutný pro udělení prvoligové licence.

 • DP hrozí správní řízení

  11:29 do playlistu

  DP hrozí správní řízení
  Nová švýcarská tramvaj se včera v Ostravě na kolejích údajně objevila dřív, než získala všechna potřebná povolení. Za nedodržení zákona může Dopravnímu podniku Drážní úřad dát pokutu až 10 milionů korun.

 • PORG má nej maturanty

  12:38 do playlistu

  PORG má nej maturanty
  Ostravské gymnázium PORG má nejúspěšnější studenty na Ostravsku. Ti už druhy rok po sobě dosahují nejlepších maturitních výsledku ze všech gymnázií v Ostravě. Studenti školy se pravidelně dostávají na zahraniční univerzity a někteří z nich patří mezi 15 procent nadaných lidí v populaci. Ty by mělo v nadání dále podporovat nově vzniklé centrum přírodovědecké fakulty ostravské univerzity.

 • Pyrotechnici znovu v akci

  16:03 do playlistu

  Pyrotechnici znovu v akci
  Právě probíhá domovní prohlídka v domě 44etého muže, který se včera zabarikádoval v domě v Ostravě Porubě. Na místě kvůli tomu zasahovala stovka policistů včetně zásahové jednotky. Muž vyhrožoval výbušninou a zbraní. Tu namířil na policisty a ti jej následně postřelili do nohy.

 • Třídu Kosmonautů čeká další rozvoj

  16:47 do playlistu

  Třídu Kosmonautů čeká další rozvoj
  Služby, kanceláře, vzdělávací instituce ale také byty - to všechno nabídne BEA kampus. Jeho stavba v Olomouci pokračuje druhou etapou, v rámci které vyroste pět nových budov. Stavět se ale bude i v dalších částech třídy Kosmonautů. Počítá s tím územní plán města Olomouce.

 • Dream Factory v Ostravě

  19:03 do playlistu

  Dream Factory v Ostravě
  Živě Tomáš Suchánek, ředitel festivalu.

Přehrát vše

Související