iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
3. 7. 2020
na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
1149
zhlédnutí

Události v regionech (Ostrava)

Komentované regionální zpravodajství.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Seriál ČT na podporu turismu v Česku

  1:46 do playlistu

  Seriál ČT na podporu turismu v Česku
  Západočeský region konkrétně tedy Karlovarský kraj je dalším zastavením, které je součástí prázdninového putování České televize.

 • Přehlídka filmů Tady Vary

  2:59 do playlistu

  Přehlídka filmů Tady Vary
  Ne náhodou vysíláme dnešní relaci od hotelu Thermal. Kdyby nebylo pandemie, začínal by právě teď v Karlových Varech 55. ročník největší tuzemské filmové přehlídky.

 • Vouchery na podporu lázeňství

  4:48 do playlistu

  Vouchery na podporu lázeňství
  Už 55 tisíc lidí si za poslední tři dny stáhlo poukazy, kterými stát přispívá lázním na pobyty. Celkem jich Češi do konce roku můžou využít až 250 tisíc. Vláda na to vyčlenila miliardu korun.

 • Obsazenost lázeňských hotelů

  7:11 do playlistu

  Obsazenost lázeňských hotelů
  Některé lázeňské domy už výdej státem dotovaných poukazů dočasně pozastavily z kapacitních důvodů..

 • Turismus během pandemie

  8:54 do playlistu

  Turismus během pandemie
  Jak se projevila pandemie koronaviru na návštěvnosti zámku Bečov a nejvýše položeného města Boží Dar.

 • Litovelsko bojuje s komáry

  11:55 do playlistu

  Litovelsko bojuje s komáry
  V Litovelském Pomoraví se po vydatných deštích stále drží hodně vody a v teplém počasí se z ní stává líhniště komárů. Jejich množství už překročilo hranici kalamity, hygienici ale očekávají ještě výrazné zhoršení situace. Ohrožené obce řadu let spolupracují při hubení komářích larev. V Litovli teď už začali i s likvidací dospělých komárů

 • OKIN propouští

  14:24 do playlistu

  OKIN propouští
  Společnost OKIN BPS, která poskytuje služby podnikům, propustí v Ostravě 505 zaměstnanců. Důvodem je rozhodnutí telekomunikační společnosti Verizon, která je hlavním klientem OKINu, přesunout služby do Asie. 206 zaměstnancům skončí pracovní poměr k 31. srpnu.

 • Cyklobus Ostrava-Ovčárna

  14:45 do playlistu

  Cyklobus Ostrava-Ovčárna
  Až na Ovčárnu pod vrcholem Pradědu v Jeseníkách bude jezdit z Ostravy přes Opavu a Bruntál nová speciální autobusová linka, která bude vozit cyklisty i s jejich koly. Poprvé pojede zítra ráno, bude jezdit o víkendech a státních svátcích až do 28. září. Autobusy pojedou na trase Ostrava-Opava-Bruntál-Ovčárna. Z Ostravy vyjede autobus v 07:45 a na Ovčárnu dorazí v 10:15. Zpět pojede v 16:30 a do Ostravy přijede v 18:45. Mezitím autobus pojede ještě 2krát denně mezi Bruntálem a Ovčárnou.

 • Počet nakažených stoupá

  15:07 do playlistu

  Počet nakažených stoupá
  Největší denní nárůst, 63, je opět na Karvinsku, kde se nákaza rozšířila mezi horníky a jejich příbuzní. Společnost OKD proto ve svých černouhelných dolech postupně zastavuje těžbu. Odstávka potrvá 6 týdnů. Koronavirem onemocnělo už více než 20 % horníků. Pracovníci OKD dnes zůstali pouze na jednom z porubů, kde provádějí zajišťovací práce.

 • Návrat z mise v Mali

  16:26 do playlistu

  Návrat z mise v Mali
  Slavnostní nástup vojáků, kteří se vrátili z mise v západoafrickém Mali, proběhl v kasárnách v Přáslavicích na Olomoucku. Vojáci dostali vyznamenání a medaile za službu v zahraničí. Jednotka zároveň převzala stuhu na bojový prapor za nasazení na území Mali.

 • Milan Baroš končí

  18:36 do playlistu

  Milan Baroš končí
  Fotbalista Milan Baroš po této sezoně ukončí v 38 letech aktivní kariéru. Kapitán Baníku, vítěz Ligy mistrů z r. 2005 a druhý nejlepší střelec v historii české reprezentace to dnes oznámil na tiskové konferenci v Ostravě. Důvodem jsou chronické zdravotní problémy, které ho v posledních měsících provázejí.

 • Beats fot Love v menší verzi

  21:26 do playlistu

  Beats fot Love v menší verzi
  Živě ředitel festival Kamil Rudolf.

Přehrát vše

Související