iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
30. 11. 2020
18:00 na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
3139
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

24 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Uvolněná opatření

  0:32 do playlistu

  Uvolněná opatření
  Dnes ráno se obnovila další výuka na základních školách. S další vlnou rozvolnění se vrátili všichni žáci prvního stupně a taky deváťáci. Druhý stupeň ale čeká střídavé vyučování.

 • Uvolněná opatření

  3:40 do playlistu

  Uvolněná opatření
  Ve čtvrtek se v celém Česku zmírní opatření. Začne platit třetí stupeň v proti-epidemickém systému. Za přísnějších podmínek se otevřou fitcentra, obchody nebo třeba muzea a galerie.

 • Uvolněná opatření

  7:38 do playlistu

  Uvolněná opatření
  A od čtvrtka 3. prosince budou mít znovu otevřeno i maloobchody, nákupní centra i služby. Podmínky budou striktní – jeden zákazník na 15 metrů čtverečních plochy obchodu.

 • Sběr jmelí

  11:25 do playlistu

  Sběr jmelí
  Přelom listopadu a prosince je ideální dobou pro sběr jmelí. To je právě teď nejkvalitnější. Před Vánocemi je navíc žádané. Poptávka po něm letos - podle zahrádkářů - narozdíl třeba od jiných dekorací - neklesla.

 • Pomoc ze zahraničí

  13:49 do playlistu

  Pomoc ze zahraničí
  Tým šesti britských zdravotníků končí svoji misi ve Vojenské nemocnici Brno. Měli tam pomoci se zvládnutím epidemie covidu-19. Několik týdnů působili na pozicích zdravotních sester a vypomáhali na několika odděleních.

 • Provoz lyžařských center

  15:47 do playlistu

  Provoz lyžařských center
  Lyžařské areály se do konce nouzového stavu neotevřou. Před chvílí to na tiskové konferenci po jednání vlády oznámil ministr zdravotnictví Jan Blatný. Je tedy jasné, že tento víkend se vleky nerozjedou

 • Umělci mění profese

  19:15 do playlistu

  Umělci mění profese
  Opatření spojená s epidemií covidu-19 vážně ovlivnila životy řady lidí. Vybrali jsme příběhy dvou umělců - Josef Bouda se věnuje písním Karla Gotta, Markéta Böhmová vážné hudbě. Aby uživili sebe a svoje blízké, museli si najít jinou práci.

 • Dobrovolníci pomáhají

  21:52 do playlistu

  Dobrovolníci pomáhají
  Už jsme několikrát informovali o pomoci skautů. Dnes se podíváme konkrétně do Střelic u Brna. Tamní skauti spolu s dobrovolnými hasiči nakupují seniorům, navštěvují nemocné nebo třeba dezinfikují veřejné prostory.

Přehrát vše

Související