iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
23. 10. 2020
19:00 na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
3789
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Trasování nakažených

  2:23 do playlistu

  Trasování nakažených
  Celkem 573 pacientů s novým koronavirem se aktuálně léčí v jihomoravských nemocnicích. Rozrůstá se i call centrum hygieniků. Ani s externí pomocí ale nezvládá obvolat víc než polovinu nově nakažených.

 • Nedostatek zaměstnanců

  8:25 do playlistu

  Nedostatek zaměstnanců
  Lidé nechybí jen ve zdravotnictví nebo hygienám. Problémy s nedostatkem zaměstnanců musí řešit třeba taky brněnští strážníci nebo společnost Sako, která ve městě zajišťuje svoz a likvidaci odpadu.

 • Skauti pomáhají seniorům

  12:34 do playlistu

  Skauti pomáhají seniorům
  S narůstajícím počtem nakažených znovu přibývá i dobrovolníků. Stejně jako v první vlně epidemie nabídli pomoc skauti ve spolupráci s celostátní seniorskou linkou společnosti Elpida.

 • Tipy na víkend

  14:23 do playlistu

  Tipy na víkend
  Máme před sebou první víkend, kdy bude platit opatření omezující pohyb v České republice. Nevztahuje se třeba na výlety do přírody, přesto by tam lidé měli vyrážet maximálně ve dvou - limit neplatí jen v případě členů jedné domácnosti.

 • Přípravy na Dušičky

  17:12 do playlistu

  Přípravy na Dušičky
  Hřbitovy podle aktuálního vládního nařízení zůstávají otevřené a tak se dolaďují poslední přípravy na Svátek zesnulých.

 • Rozhledna Holedná

  19:18 do playlistu

  Rozhledna Holedná
  a kopci Holedná nad brněnským Jundrovem začala stavba rozhledny. V těchto dnech tam dělníci montují ocelovou konstrukci, práce potrvají několik týdnů.

 • Stromové kaple

  21:59 do playlistu

  Stromové kaple
  Rčením, že příroda je chrám, se inspirovali krajinářští architekti ze spolku naOKRAJI. Na přání měst a obcí zakládají živé kaple vytvořené ze stromů. Až vyrostou, stanou se jejich kmeny sloupovím a propletené větve klenbou. Zatím je jich v republice šest,

Přehrát vše

Související