iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
22. 9. 2017
na ČT1

1 2 3 4 5

1 hlas
2641
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • E-recepty za čtvrt roku

  0:28 do playlistu

  E-recepty za čtvrt roku
  Zhruba za tři měsíce budou muset lékaři povinně vydávat elektronické recepty - ve formě čárového kódu je můžou posílat třeba prostřednictvím sms zprávy nebo e-mailem.

 • Nemocnice se připravují

  2:56 do playlistu

  Nemocnice se připravují
  Nový zákon se samozřejmě týká i nemocnic. Třeba Fakultní nemocnice Brno musela kvůli elektronizaci receptů zajistit dost pracovníků, kteří systém zprovozní. Lékárny čeká nákup nového vybavení, doktory zase školení, aby mohli takzvané e-recepty vydávat.

 • E-recepty za čtvrt roku

  4:52 do playlistu

  E-recepty za čtvrt roku
  Živě s náměstkyni ministra zdravotnictví Lenkou Teska Arnoštovou.

 • Oprava koupaliště Riviéra

  10:45 do playlistu

  Oprava koupaliště Riviéra
  Začala dlouho plánovaná rozsáhlá rekonstrukce brněnského koupaliště Riviéra. Město na ni uvolnilo skoro 215 miliónů korun. Dosavadní závady opravoval provozovatel zatím provizorně už od roku 2015.

 • Africký mor prasat

  13:37 do playlistu

  Africký mor prasat
  19 selat odchytili do dneška myslivci na Zlínsku do klecí rozmístěných v ohnisku nákazy africkým morem prasat. V části červené zóny mimo ohradníky zastřelili dalších 8 divočáků. Uvnitř ohradníků ale prozatím žádného. Živě s Lubošem Dostálem.

 • Náborová kampaň policie

  17:54 do playlistu

  Náborová kampaň policie
  Téměř 60 lidí chybí jihomoravské policii do plného stavu. Aby do svých řad přilákala nové členy, uspořádala v Brně další kolo náborové kampaně Policistou na zkoušku. Ve fyzických testech ale propadla víc než polovina přihlášených uchazečů.

 • Louče za země ve válce

  18:37 do playlistu

  Louče za země ve válce
  21 brněnských osobností zapálilo včera večer v rámci Mezinárodního dne míru 21 loučí za země, ve kterých lidé trpí válkou. Mnohým z nich se jihomoravské organizace snaží pomoct.

 • BuranTeatr zahajuje sezónu

  20:59 do playlistu

  BuranTeatr zahajuje sezónu
  Do BuranTeatru v novém - brněnské nezávislé divadlo už zítra zahajuje sezónu. Celé léto jeho členové i příznivci pracovali na rekonstrukci stávajících prostor.

Přehrát vše

Související