iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
19. 11. 2015
17:00 na ČT1

1 2 3 4 5

1 hlas
1438
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

24 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Nákladné vánoční trhy

  1:06 do playlistu

  Nákladné vánoční trhy
  Vánoční trhy jako výnosný byznys. Radnice Brna-středu na nich letos poprvé vydělá přes půl milionu korun. Samotné město Brno z akce těží dokonce miliony. Stánky v centru už rostou, trhy začnou příští pátek.

 • Trhy ve Valašském Meziříčí

  3:52 do playlistu

  Trhy ve Valašském Meziříčí
  Velká změna za minimální náklady – tak letos vánočním trhům přistoupilo Valašské Meziříčí. Po letech, kdy akci pro město zajišťovala na klíč agentura, se je rozhodlo pořádat ve vlastní režii.

 • Vánoční stromky

  6:28 do playlistu

  Vánoční stromky
  Nejen trhy avizují příchod Vánoc - k dostání budou už brzy stromky. Na plantážích na Vsetínsku už je začali řezat lesníci. Do prodeje jich pošlou téměř tři tisíce. Stále oblíbenější jsou stromky v květináčích. Ty se dají koupit už teď.

 • Pomoc s odvykáním kouření

  10:35 do playlistu

  Pomoc s odvykáním kouření
  Lékaři na jihu Moravy budou pacientům v ordinacích častěji nabízet pomoc s odvykáním kouření. Lidé, kteří přestávají kouřit s podporou doktora a léků jsou totiž úspěšnější - vyplývá to ze zkušeností zdravotníků.

 • Soud o stavebních zakázkách

  13:25 do playlistu

  Soud o stavebních zakázkách
  Devět lidí a šest firem se u Městského soudu v Brně zpovídá z údajné manipulace s veřejnými zakázkami v městské části Židenice. Podle obžaloby se někteří lidé z vedení radnice předem domlouvali se stavebními firmami, která zakázku vyhraje

 • Výročí bombardování Hodonína

  15:01 do playlistu

  Výročí bombardování Hodonína
  Jedna-sedmdesát let zítra uplyne od bombardování Hodonína spojeneckými letouny. Tragickou událost, která stála život víc než 150 civilistů, ale ve městě nic nepřipomíná.

Přehrát vše

Související