iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
28. 8. 2015
na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
1415
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Začala 45. Barum Czech Rally Zlín

  0:58 do playlistu

  Začala 45. Barum Czech Rally Zlín
  Ve Zlíně dnes startuje největší automobilový závod ve střední Evropě. Kolem trati pětačtyřicáté Barum Czech Rally bude až 200 tisíc diváků. Bezpečnost posádek i diváků budou hlídat stovky traťových komisařů a policistů.

 • Nové prostory pro Nejvyšší soud

  5:56 do playlistu

  Nové prostory pro Nejvyšší soud
  Nejvyšší soud v Brně se dočká nových prostor - rozroste se o přístavbu za 130 milionů korun. Ta vznikne na místě sousedního zchátralého bytového domu. Vyřeší se tak současné problémy s kapacitou.

 • GIBS ukončila vyšetřování tragédie

  8:11 do playlistu

  GIBS ukončila vyšetřování tragédie
  Policisti se v souvislosti se zásahem při tragické střelbě v Uherském Brodě nedopustili trestného činu. Takový je výsledek vyšetřování Generální inspekce bezpečnostních sborů. Ta ale zároveň upozornila na některé dílčí nedostatky ze strany policie.

 • Křelov nechce kamiony

  10:43 do playlistu

  Křelov nechce kamiony
  Středem Křelova na Olomoucku vede krajská komunikace a kamiony tudy projíždějí do okolních průmyslových zón. S peticí se starosta obrátil na krajské policejní ředitelství. To omezit vjezd nákladní dopravě do obce zamítlo.

 • V Brně přibude kompostérů

  12:39 do playlistu

  V Brně přibude kompostérů
  Většina měst a obcí se snaží přimět své obyvatele k recyklaci bioodpadu prostřednictvím sběrných dvorů. Jinde fungují nádoby na bioodpad. Brněnský magistrát zvolil jinou cestu.

 • Poslední prázdninový víkend v dopravě

  15:14 do playlistu

  Poslední prázdninový víkend v dopravě
  Jeden z nejrizikovějších víkendů v roce čeká řidiče. Poslední prázdninovou sobotu a neděli kromě hustého provozu zkomplikují dopravu i četné uzavírky hlavně na dálnicích.

 • Nepovedená oprava ulice v Blansku

  17:55 do playlistu

  Nepovedená oprava ulice v Blansku
  Část hlavního průtahu Blanskem, ulici Poříčí, dnes opět uzavřeli silničáři. Začali s frézováním několik týdnů starého asfaltu. Povrch byl totiž křivý a nevyhovoval normám.

 • Otevření zámeckých zahrad Mikulov

  19:49 do playlistu

  Otevření zámeckých zahrad Mikulov
  Mikulovský zámek se vrací v čase. V místě, kde byl desítky let strohý anglický park, po asi roční rekonstrukci vykvetla barokní zahrada - přesně taková, jakou si pamatují majitelé zámku z rodu Dietrichsteinů.

 • Festival pouličního divadla

  21:46 do playlistu

  Festival pouličního divadla
  Brněnská Středova ulice se na týden změnila v pouliční divadlo. Místo na jevišti herci hrají na dřevěných paletách, zázemí jim tvoří skladový kontejner. Právě po něm je přehlídka nezávislé kultury pojmenovaná.

Přehrát vše

Související