iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
24. 7. 2015
18:00 na ČT1

1 2 3 4 5

1 hlas
1476
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

24 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Dnes začíná Letní filmová škola

  2:00 do playlistu

  Dnes začíná Letní filmová škola
  Dnes startuje maraton besed, výstav, koncertů a hlavně filmů, které běžně v programech kin fanoušci nenajdou. Zatím se akreditovalo 3 tisíce lidí a pořadatelé předpokládají, že festival navštíví přes 6 tisíc filmových fanoušků.

 • Sucho ničí stromy

  10:13 do playlistu

  Sucho ničí stromy
  ucho a výkyvy teplot se podílely na včerejším rozlomení stromu v centru Brna, který poničil dvě zaparkovaná auta. Právě sucho decimuje taky nově vysazené stromy na Hodonínsku. Nejvíc postižené je okolí Bzence.

 • Koupání v zakázaných vodních plochách

  13:06 do playlistu

  Koupání v zakázaných vodních plochách
  V horkých letních dnech tráví lidé většinu času u vody. Vyhledávají ale i lokality, kde by se koupat nemělo, nebo je to přímo zakázané. Příkladem je třeba blanenský lom. Často tak plavci hazardují s vlastním životem.

 • Bezpečnost cyklistů

  16:33 do playlistu

  Bezpečnost cyklistů
  Čtyři cyklisté letos zemřeli na jihomoravských silnicích. To je o 3 víc než loni za stejnou dobu. Přes polovinu smrtelných nehod zaviní sami lidé na kolech.

 • Obnoví v Měříně příjezdové cesty k domům?

  19:07 do playlistu

  Obnoví v Měříně příjezdové cesty k domům?
  Obnovit asfaltové nájezdy ke svým domům a firmám požadují obyvatelé Měřína na Žďársku. Při rekonstrukci jim totiž silničáři před domem zúžili cestu a původně asfaltové vjezdy chtějí nahradit levnější variantou.

 • Rekonstrukce kostela sv. Jakuba

  21:07 do playlistu

  Rekonstrukce kostela sv. Jakuba
  Kompletní rekonstrukce kostela sv. Jakuba v Brně je v polovině. Jedna z nejvýznamnějších gotických památek na Moravě zůstává i nadále pro věřící uzavřená.

Přehrát vše

Související