iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
16. 1. 2015
18:00 na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
1757
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

24 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Povinné třídění odpadu

  1:07 do playlistu

  Povinné třídění odpadu
  Jednou ročně kontejner. Řada obcí takhle vyřešila novou povinnost třídit kovy. Ministerská vyhláška, která platí od prvního ledna totiž přesně neříká, jak tyto suroviny sbírat. Téma pro poslední Události v regionech tohoto týdne.

 • Příbytky pro uprchlíky

  8:21 do playlistu

  Příbytky pro uprchlíky
  Desetitisíce lidí prchají před nebezpečím islámského státu do Německa. To pro ně na severu země rychle připravuje nové bydlení. Pomáhá při tom i firma z Vizovic na Zlínsku.

 • Další slib dálnice na Vídeň

  10:52 do playlistu

  Další slib dálnice na Vídeň
  Z Brna do Vídně rychleji. Pro nového ministra dopravy priorita. Dan Ťok to dnes oznámil po schůzce s jihomoravským hejtmanem Michalem Haškem.

 • Ochrana původu vína

  13:19 do playlistu

  Ochrana původu vína
  Nové logo na uzávěrech vín zákazníkovi už brzy zaručí, že je vyrobeno z hroznů, které pocházejí z moravských a českých vinic. Vinařský fond a Svaz vinařů chce dalším ochranným prvkem bojovat proti pančování.

 • Vzpomínka na Jana Palacha

  15:23 do playlistu

  Vzpomínka na Jana Palacha
  Před 46 lety se na protest proti okupaci sovětských vojsk upálil v Praze student Jan Palach. Dnes se po celém Česku konají pietní akce. Lidé se sešli v pět hodin i u památníku tří odbojů v Brně.

 • Sbírka psů zachráněna

  17:37 do playlistu

  Sbírka psů zachráněna
  Jeden z nejznámějších moravských hradů, Bítov na Znojemsku, nepřijde o sbírku vycpaných psů. Ta je s víc než 50ti exempláři různých ras vůbec největší na světě.

 • Irská balada ve Slováckém divadle

  20:11 do playlistu

  Irská balada ve Slováckém divadle
  Cestu na drsný irský venkov připravilo svému publiku Slovácké divadlo v Uherském Hradišti. Jeho první letošní premiérou je Studna světců.

Přehrát vše

Související