iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
26. 11. 2014
na ČT1

1 2 3 4 5

1 hlas
1446
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Opravy na dálnici D1

  1:04 do playlistu

  Opravy na dálnici D1
  Konec dlouhých kolon mezi Vyškovem a Rousínovem. Alespoň přes zimu. Včera večer tam silničáři pro řidiče otevřeli další jízdní pruh dálnice D1. Téma dnešních Událostí v regionech.

 • Angličtina na cizineckém oddělení

  5:52 do playlistu

  Angličtina na cizineckém oddělení
  Na anglické otázky odpovědi v češtině - situace, kterou často zažívají cizinci, když se vypraví na Odbor azylové a migrační politiky v Brně. Přitom právě tam vyřizují třeba víza nebo povolení k pobytu.

 • Lidé na přejezdech stále riskují

  8:58 do playlistu

  Lidé na přejezdech stále riskují
  Hazard se životem – tak by se dalo popsat chování 74letého muže, který přecházel přes koleje ve Vranovicích na Brněnsku. Udělal to v době, kdy se sklápěly závory a k místu se blížil vlak.

 • Znojemská charita na Ukrajině

  11:08 do playlistu

  Znojemská charita na Ukrajině
  Jak už jsme vás několikrát informovali, na západě Ukrajiny už 15 let pomáhá znojemská charita. Peníze vybrané při Tříkrálové sbírce, ale i od jednotlivých dárců, putují hlavně k nemocným dětem a do chudých rodin.

 • Slavnostní ukončení rekonstrukce Velehradu

  13:37 do playlistu

  Slavnostní ukončení rekonstrukce Velehradu
  Čtyři roky trvala obnova Velehradu, jednoho z nejznámějších tuzemských poutních míst. Dnes práce za bezmála 350 milionů korun završila děkovná bohoslužba.

 • Otevřené brány kostelů

  15:32 do playlistu

  Otevřené brány kostelů
  Sakrální turistika je na vzestupu. Konkrétně ve Zlínském kraji už pět let trvá projekt Otevřené brány. Na prohlídku desítek kostelů láká do regionu věřící i ateisty. Průvodce a propagaci platí obce a kraj.

 • Spory v pravoslavné církvi

  18:41 do playlistu

  Spory v pravoslavné církvi
  Pravoslavní věřící ze Zlína se dnes mimořádně sešli v modlitebně v Malenovicích, aby podpořili svého duchovního. Toho přišel odvolat a následně prostory předat jinému knězi zástupce biskupa Simeona z olomoucko-brněnské eparchie.

 • Bezpečně do školy

  21:22 do playlistu

  Bezpečně do školy
  Jednosměrná ulice a nová krátkodobá parkovací místa - výsledek petice, kterou před rokem sepsalo vedení Základní školy Sirotkova v Brně spolu s rodiči. Byli úspěšní.

Přehrát vše

Související