iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
15. 11. 2013
17:00 na ČT1

1 2 3 4 5

1 hlas
2276
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Lidi bez domova se chystají na zimu

  1:33 do playlistu

  Lidi bez domova se chystají na zimu
  S blížící se zimou a teplotami kolem nuly začínají lidi bez střechy nad halvou řešit problém, kde strávit noc. Lidi bez přístřeší a ti, kteří jim pomáhají tématem dnešních Událostí v regionech.

 • Nebezpečná D1 u Rousínova

  6:59 do playlistu

  Nebezpečná D1 u Rousínova
  Novým postrachem řidičů na jihu Moravy je úsek dálnice D1 okolo Rousínova. Za posledních pět týdnů se tam staly už čtyři desítky nehod.

 • "Metanolový spis" konečně v rukou žalobců

  9:40 do playlistu

  "Metanolový spis" konečně v rukou žalobců
  Podstatný krok vpřed v cause metanol. Ve Zlíně dnes - za přítomnosti kamery České televize - převzali státní zástupci od kriminalistů obsáhlý spis případu, který nemá v dějinách tuzemské kriminalistiky obdoby.

 • Spory v Centru Kociánka kvůli omezování služeb

  11:50 do playlistu

  Spory v Centru Kociánka kvůli omezování služeb
  Brněnské Centrum Kociánka, jehož služby využívá každý den tři stovky postižených dětí, omezuje poskytování zdravotních služeb. To se nelíbí rodičům, kteří budou muset od nového roku za některými lékaři dojíždět.

 • Folklórní Javorníček slaví výročí

  13:52 do playlistu

  Folklórní Javorníček slaví výročí
  Pětapadesát let od svého založení oslaví o víkendu brněnský dětský folklórní soubor Javorníček. Ten se zaměřuje hlavně na lidové písně a tance z Valašska. Jeho řadami prošlo už několik tisíc dětí.

 • Lesy ČR plánují kácení, ekologové se bouří

  16:16 do playlistu

  Lesy ČR plánují kácení, ekologové se bouří
  26 ekologických organizací se obrátilo na Pardubický kraj kvůli kácení starých bukových lesů v cenné přírodní rezervaci Psí kuchyně na Svitavsku. Kácení chystají Lesy ČR a povolil ho také krajský úřad.

 • Krádeže ve vinných sklepech

  17:58 do playlistu

  Krádeže ve vinných sklepech
  Na vinné sklepy se v posledních týdnech zaměřili zloději na Hodonínsku. Od začátku listopadu kradli minimálně v šesti. Kromě vína zmizela i televize, talíře nebo kukačkové hodiny.

 • Troskotovicím hrozí exekuce majetku

  20:04 do playlistu

  Troskotovicím hrozí exekuce majetku
  V Troskotovicích na Brněnsku dnes mimořádně zasedá zastupitelstvo. Vedení obce má svým občanům vysvětlit, proč je na téměř polovinu pozemků a ornou půdu obce vydán exekuční příkaz k prodeji.

 • Z hlíny postavil dům, teď vyrábí obrazy

  22:11 do playlistu

  Z hlíny postavil dům, teď vyrábí obrazy
  Stavitel a výtvarník Roman Muroň z Žarošic si zamiloval přírodní materiály. Od hrubé práce na stavbě hliněného domu se teď dostal až k ojedinělému umění: jeho obrazy jsou celé z jílové hmoty – od rámu až po samotné výjevy.

Přehrát vše

Související