iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
11. 6. 2013
na ČT1

1 2 3 4 5

2 hlasy
2081
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

26 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Obvinění za nehodu vlaku

  0:43 do playlistu

  Obvinění za nehodu vlaku
  Policie obvinila pět lidí kvůli předloňské vlakové nehodě u Vyškova. V červnu 2011 tam vykolejil nákladní vlak. Drážní inspekce tehdy zjistila alarmující stav kolejí a kriminalisti začali vyšetřovat ty, kteří bezpečnost na trati neuhlídali.

 • Problémy na kolejích má i Brno

  4:23 do playlistu

  Problémy na kolejích má i Brno
  Tramvajová síť je místy v havarijním stavu. Některé úseky jsou natolik zničené, že po nich tramvaje jezdí sníženou rychlostí. Na kompletní opravu ale dopravnímu podniku chybí peníze.

 • Bleskové záplavy

  7:03 do playlistu

  Bleskové záplavy
  Jih a východ Moravy zasáhly včera odpoledne a v noci přívalové deště. Hasiči vyjížděli odčerpávat vodu k desítkám případů. Větší škody ale lokální záplavy nezpůsobily, pod vodou skončily hlavně sklepy.

 • Vyděrači před soudem

  11:41 do playlistu

  Vyděrači před soudem
  Šéf povážské mafie Miroslav Maslák a jeho gang dnes stanul před Krajským soudem ve Zlíně. Měl vydírat podnikatele i na Východní Moravě, šesti mužům hrozí až 12 let vězení.

 • Sochy v ulicích

  14:38 do playlistu

  Sochy v ulicích
  Čtrnáct děl instalovali umělci do ulic Brna - jde o objekty, které vytvořili pro bienále Brno Art Open - Sochy v ulicích. Díla se jako vždycky vztahují ke konkrétním místům, která si umělci vyhlédli.

 • Zemřel básník Zdeněk Rotrekl

  19:19 do playlistu

  Zemřel básník Zdeněk Rotrekl
  Ve 92 letech o víkendu zemřel brněnský básník, spisovatel a literární historik Zdeněk Rotrekl. Patřil k nejvýraznějším osobnostem katolického proudu v české poezii druhé poloviny 20. století.

Přehrát vše

Související