iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
22. 4. 2013
na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
2671
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

26 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Téma dne: zastavárny

  0:43 do playlistu

  Téma dne: zastavárny
  Brno zažívá v posledních letech boom zastaváren. Podle kriminalistů právě tam často končí kradené zboží. Prokázat to je ale podle policie problém. Loni tam kriminalisté našli několik tisíc kusů, letos jsou to už stovky.

 • Znojmo debatuje o podobě parku

  4:29 do playlistu

  Znojmo debatuje o podobě parku
  Část parku už byla vykácena, dalšímu kácení má zabránit petice. Dnešní jednání představí i vizualizace, jak by park měl v budoucnu vypadat.

 • Elektronické aukce na vzestupu

  7:01 do playlistu

  Elektronické aukce na vzestupu
  Brno bude elektřinu nakupovat výrazně levněji než dosud. Pomohla k tomu dnešní elektronická aukce, ve které město vybíralo dodavatele i pro své městské části nebo příspěvkové organizace

 • Český hokej má za sebou druhé nejdelší utkání.

  9:17 do playlistu

  Český hokej má za sebou druhé nejdelší utkání.
  Hokejisté Zlína a Plzně sehráli strhující bitvu o mistrovský titul. Nakonec rozhodla jediná akce ve druhém prodloužení. Zlínští fanoušci byli zklamaní, výkon svého klubu ale ocenili. A ocení ho zřejmě i jeho vedení.

 • Velká oprava vodovodní soustavy ve Znojmě začala

  11:48 do playlistu

  Velká oprava vodovodní soustavy ve Znojmě začala
  Na jejím konci zhruba za rok a půl by 50 tisícům lidí měla z kohoutku téct lepší voda. Práce měly začít už loni, zpozdily se ale kvůli zrušenému výběru stavební firmy.

 • V národním parku Podyjí žije vzácná moucha

  15:55 do playlistu

  V národním parku Podyjí žije vzácná moucha
  Austrálie má klokany, Krkonoše svůj druh jepice a Podyjí svou mouchu. Nový druh z čeledi koutulovitých objevili čeští vědci v tamním národním parku při rozsáhlém výzkumu. Nález nového druhu hmyzu je přitom v českém prostředí výjimečný.

 • Na Špilberku vystavuje Petr Jedlička

  18:17 do playlistu

  Na Špilberku vystavuje Petr Jedlička
  Brněnskému malíři, sochaři a výtvarnému pedagogovi Petru Jedličkovi teď patří celé západní křídlo hradu Špilberku. Muzeum města Brna k jeho šedesátinám uspořádalo výstavu, která zachycuje vývoj jeho tvorby od poloviny sedmdesátých let dodneška.

Přehrát vše

Související