iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
23. 1. 2013
17:00 na ČT1

1 2 3 4 5

3 hlasy
1592
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Nemocnice ve Valašském Meziříčí zaplatí za pochybení

  0:46 do playlistu

  Nemocnice ve Valašském Meziříčí zaplatí za pochybení
  4 miliony 192 tisíc 800 korun – tak vysokou částku bude platit nemocnice ve Valašském Meziříčí za nevratné poškození zdraví 6-leté Elišky Maršavelové. Podle okresního soudu pochybili lékaři, nerozpoznali příznaky herpetické meningo-encefalitidy.

 • Unikátní přístroj v CEITECu

  3:59 do playlistu

  Unikátní přístroj v CEITECu
  Vědci z brněnského CEITECu získali další unikát. Nejvýkonnější spektrometr pro nukleární magnetickou rezonanci ve střední a východní Evropě.

 • Vyvrácený jeřáb zranil pracovníky

  6:07 do playlistu

  Vyvrácený jeřáb zranil pracovníky
  V Otrokovicích na Zlínsku se odpoledne zřítil stavební jeřáb. Podle dostupných informací se jeřáb vyvrátil v době, kdy se na něm zaškolovali noví pracovníci. Všichni zůstali viset na bezpečnostních úvazcích.

 • Ćesko se připravuje na druhé kolo přímé volby prezidenta

  7:27 do playlistu

  Ćesko se připravuje na druhé kolo přímé volby prezidenta
  Volební místnosti se znovu otevřou už za dva dny - v pátek a sobotu budou Češi volit prezidenta. O kladech i záporech obou kandidátů se mluví téměř všude.

 • Osmiletý boj s justicí

  10:00 do playlistu

  Osmiletý boj s justicí
  V roce 2005 potrestal znojemský soud Jaroslava Schindlera za údajná přepadení poštovních doručovatelek. A vinný zůstává i poté, co soud za tytéž loupeže poslal do vězení jiného muže. Obnovit proces a očistit své jméno zatím Schindler nedokázal.

 • Asistenti prevence strážníků pomáhají ve Vsetíně tři čtvrtě roku.

  12:30 do playlistu

  Asistenti prevence strážníků pomáhají ve Vsetíně tři čtvrtě roku.
  Dva Romové měli zklidnit situaci mezi majoritou a minoritou ve vyloučených a problémových lokalitách. Projekt financovaný ministerstvem vnitra se osvědčil. Pro letošní rok ale radnice má peníze jen pro jednoho.

 • Smutné výročí

  15:43 do playlistu

  Smutné výročí
  Obyvatelé Kyjova si dnes připomněli tragickou událost - před 70 lety odsud vlaky odvezly na 500 Židů - nejprve do terezínského ghetta, pak do vyhlazovacích táborů, především do Osvětimi.

 • Olomouc připomíná staveniště

  17:39 do playlistu

  Olomouc připomíná staveniště
  Olomouc - staví se, bourá nebo rekonstruuje na desítkách míst ve městě. Magistrát od roku 2008 každoročně proinvestuje jednu miliardu, zhruba 40 % získává z evropských zdrojů. Ne všechny projekty se ale setkávají s kladným ohlasem.

 • Záchranáři na ledě

  19:40 do playlistu

  Záchranáři na ledě
  Co dělat, když se propadnete v ledu a jak pomocí tonoucímu? Otázky, které dnes zodpovídali otužilci v Třebíči dětem. Tato výuka neprobíhala v lavicích, ale přímo u řeky.

Přehrát vše

Související