iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
12. 7. 2012
18:00 na ČT1

1 2 3 4 5

1 hlas
2054
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Inspekce odhalila problémy

  0:50 do playlistu

  Inspekce odhalila problémy
  Kritizovaná ředitelka vinařské školy ve Valticích Ivana Machovcová má další problém. Česká školní inspekce odhalila vážné nedostatky v činnosti školy.

 • Místo práce vysoký účet za telefon

  2:53 do playlistu

  Místo práce vysoký účet za telefon
  Podvodníci vymysleli nový způsob jak okrást lidi v nouzi. Na internet umisťují inzeráty s nabídkou práce. Volajícího ale potom odkážou k bližší domluvě na draze placenou linku, aniž by ho upozornili, že za minutu spojení zaplatí téměř sto korun.

 • Města mohou soutěžit o zakázky

  4:51 do playlistu

  Města mohou soutěžit o zakázky
  Na čtvrt roku doslova usnuly projekty obcí na jižní Moravě. Starostové se kvůli zákonu o veřejných zakázkách bály rozjet jakékoliv výběrové řízení. K zákonu totiž neexistovaly vyhlášky, tedy přesné návody, jak mají výběrová řízení vypadat.

 • V několika nádržích na Vysočině není radno se koupat

  8:37 do playlistu

  V několika nádržích na Vysočině není radno se koupat
  Hygienici na Vysočině nedoporučují kvůli sinicím koupání hned v několika nádržích a rybnících. Vodní nádrž Sedlice na Pelhřimovsku a Medlově na Žďársku dokonce označili za nebezpečnou ke koupání

 • Továrna na solární panely zavírá

  10:46 do playlistu

  Továrna na solární panely zavírá
  Tvrdý direkt pro Valašské Meziříčí – 730 prázdninových výpovědí v jediné firmě. Německá pobočka firmy Schott Solar po 8 letech uzavře závod na výrobu solárních panelů.

 • Testování klíšťat

  13:03 do playlistu

  Testování klíšťat
  Kdo si přinese nějakého parazita domů, může si ho nechat vyšetřit. V laboratořích v Brně a Českých Budějovicích dokáží zjistit, zda je klíště nositelem nějakého onemocnění.

 • V centru Brna rostou posedy

  15:59 do playlistu

  V centru Brna rostou posedy
  Rozhlédnout se po Brně z výšky mysliveckého posedu – přesně to si od tohoto týdne můžete vyzkoušet díky umělecké skupině Posedlí, která se rozhodla dřevěné stavby zpopularizovat

Přehrát vše

Související