iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
8. 8. 2011
na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
1307
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Podnikatel poničil archeolokalitu

  0:46 do playlistu

  Podnikatel poničil archeolokalitu
  Stavba rodinného domu v Podolí u Brna zničila podle Archeologického ústavu vzácné paleolitické naleziště. Archeologové prý přitom stavebníka několikrát žádali, aby jim umožnil provést na staveništi výzkum. Ten jim to ale nedovolil.

 • Kraj dolaďuje slučování škol

  6:05 do playlistu

  Kraj dolaďuje slučování škol
  Náměstek hejtmana Stanislav Juránek začal objíždět okresy, aby dojednal poslední detaily tzv. optimalizace škol. Na Vyškovsku už je dohoda na stole, v Břeclavi zůstane zachovaná Obchodní akademie.

 • Feustel s Krtečkem ve výrobně

  8:33 do playlistu

  Feustel s Krtečkem ve výrobně
  Astronaut Andrew Feustel dnes společně s rodinou a samozřejmě i legendárním plyšovým krtkem, který ho doprovázel na poslední raketoplánu Endeavour, navštívili Moravskou ústřednu Brno. Právě tady byla oblíbená dětská postavička vyrobena.

 • Zámecký rybník v ohrožení

  10:55 do playlistu

  Zámecký rybník v ohrožení
  Zámecký rybník v Lednici je v zoufalém stavu. Kvůli bahnu na dně nádrže postupně mizí ostrůvky, stromy a s nimi hnízdiště vzácných ptáků.

 • Březnice obnovuje kroj

  16:33 do playlistu

  Březnice obnovuje kroj
  Březnice na Zlínsku obnovuje lidový kroj z konce 19. století. Rekonstrukce zapomenutých slavnostních oděvů se stávají módním trendem, o který projevuje zájem stále víc měst a obcí.

 • Mezinárodní kytarový festival

  18:17 do playlistu

  Mezinárodní kytarový festival
  Nocí flamenca začal včera večer v Brně 20. ročník kytarového festivalu. Zahájil ho světově uznávaný Emilio Maya ze Španělska.

Přehrát vše

Související