iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
22. 3. 2019
na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
713
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Hluk z dopravy

  0:29 do playlistu

  Hluk z dopravy
  Proti hluku způsobenému dopravou protestuje část obyvatel brněnských Řečkovic. Stovky jich podepsaly petici podporující vznik protihlukové stěny. Vadí jim nadměrný hluk z dopravy na vytížené výpadovce z Brna na Svitavy.

 • Rozhovor s právníkem

  3:32 do playlistu

  Rozhovor s právníkem
  O problému z úvodní reportáže teď podrobněji s právníkem Michalem Kukem ze sdružení Frank Bold.

 • Policejní honička

  9:27 do playlistu

  Policejní honička
  Honička jako z akčního filmu - brněnští policisté v úterý v noci stíhali auto s rakouskou registrační značkou. Vůz před nimi ujížděl, prorazil speciální zátaras a zastavily ho až výstřely. Pětice cizinců měla ve voze zbraně včetně samopalu a drogy.

 • Nová podoba náměstí

  11:42 do playlistu

  Nová podoba náměstí
  Už za pár let by se Zlíňané mohli procházet po novém náměstí Míru. Jeho budoucí podobu před časem představila tamní radnice. Všech 24 návrhů z architektonické soutěže je teď k vidění na Zlínském zámku.

 • Příroda na jaře

  14:03 do playlistu

  Příroda na jaře
  Mandloňové sady v Hustopečích začínají v těchto dnech naplno kvést. Za raritou ve střední Evropě vyráží každé jaro tisíce turistů. Hlavně během Slavností mandloní a vína, které ve městě pořádají už zítra. S jarními dny se probudila příroda i na Valašsku.

 • Alergenů v ovzduší přibývá

  16:15 do playlistu

  Alergenů v ovzduší přibývá
  Ordinace alergologů se začínají plnit novými pacienty. S rostoucími teplotami přibývá alergenů v ovzduší - mezi dominantní patří v tomto období pyly olše, topolu nebo břízy. Alergiemi u nás trpí až pětina populace, další třetina k tomu má dispozice.

 • Hokejové play off v Brně

  18:50 do playlistu

  Hokejové play off v Brně
  První utkání letošního play off hokejové extraligy dnes na domácím ledě odehraje brněnská Kometa. V sérii s Hradcem vede zatím 2:0 na zápasy.

 • 100 let Artu stále bez kina

  20:32 do playlistu

  100 let Artu stále bez kina
  Nedělní výročí sta let od otevření brněnského kina Art se bude muset obejít bez oslavy. Rekonstrukce budovy se totiž protáhne až do září. Do té doby se bude promítat v provizoriu v Radnické ulici.

Přehrát vše

Související