iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
13. 4. 2021
18:00 na ČT1

1 2 3 4 5

3 hlasy
3985
zhlédnutí

Události v regionech (Praha)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí v krajích České republiky.

24 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...
odkaz na video zhasnout pomoc zvukový popis

přehrát vše

 • Headlines

  0:06 do playlistu

  Headlines
  Přehled zpráv

 • Nemocnice v Domažlicích obnovila oddělení

  1:18 do playlistu

  Nemocnice v Domažlicích obnovila oddělení
  Nemocnice v Domažlicích byla za 4. vlny epidemie covidu hlavní nemocnicí pro léčbu covidu pro celý Plzeňský kraj. Počet nakažených, kteří potřebují hospitalizaci, už se snížil natolik, že se oddělení můžou vracet k běžnému, normálnímu provozu.

 • Nemocnice v Příbrami obnovuje provoz

  1:56 do playlistu

  Nemocnice v Příbrami obnovuje provoz
  Nemocnici v Příbrami už zase začala fungovat oddělení neurologie a gynekologie. A obnovili tam už i operační program. Na to čeká mnoho pacientek a pacientů, kterým se naplánované zákroky odložily.

 • Pacienti se dočkají plánovanách operací

  3:33 do playlistu

  Pacienti se dočkají plánovanách operací
  I nemocnice ve Strakonicích se vrací k běžnému fungování i k naplánovaným a odloženým zákrokům. Dokonce už přijali pacienty, kteří takto čekali na operaci žlučníku a kýly.

 • Statisícové náborové příspěvky pro zdravotníky

  5:10 do playlistu

  Statisícové náborové příspěvky pro zdravotníky
  V Karlovarském kraji dlouhodobě chybí zdravotnický personál a nápor za covidové pandemie krizi ještě zhoršil. Vedení regionu proto nabízí mimořádné náborové příspěvky, které v českých poměrech nemají obdoby.

 • Výsledky testování dětí ve školách

  11:24 do playlistu

  Výsledky testování dětí ve školách
  1.den nástupu předškoláků do školek a žáků 1.stupně do základních škol, prošly všechny tyto děti plošným testováním na koronavirus. Z 320 tisíc takto testovaných dětí jich covid-pozitivních bylo 165.

 • Osobní setkání u zápisu je po rezervaci

  11:57 do playlistu

  Osobní setkání u zápisu je po rezervaci
  Ve Ždírci nad Doubravou na Vysočině jdou na zápisy budoucích prvňáků trochu jinak než jinde, po svém. Nechtějí příští žáky připravit o osobní zážitek a bezprostřední kontakt s paní učitelkou.

 • Očkování u praktických lékařů

  13:39 do playlistu

  Očkování u praktických lékařů
  Očkování proti covidu-19 v ordinacích praktických lékařů vázne. Obvodní lékaři vakcíny stále nemají k dispozici. Dosud měli očkovat vakcínami AstraZeneca, ale některé ordinace dosud nedostala ani jedinou ampuli.

 • Policie uzavřela vyšetřování výbuchu ve firmě Purum

  15:34 do playlistu

  Policie uzavřela vyšetřování výbuchu ve firmě Purum
  Policie po 1,5 roce uzavřela vyšetřování výbuchu v areálu úpravny odpadů firmy Purum v Hamru na Jezeře u České Lípy. Exploze, při které bylo v listopadu roku 2019 zraněno 8 pracovníků, z nichž jeden pak v nemocnici zemřel.

 • Pochybnosti kolem hradeckého tendru století

  16:15 do playlistu

  Pochybnosti kolem hradeckého tendru století
  Smlouvu na stavbu multifunkční arény v Hradci Králové za víc než půl miliardy korun primátor Alexandr Hrabálek podepíše se sdružením firem Strabag, Geosan a D&D Elektromont. Kontrakt bude uzavřený i přes kritiku, která ho provází.

 • Zmírnění trestu pro Ludvíka Berouska

  18:09 do playlistu

  Zmírnění trestu pro Ludvíka Berouska
  Krajský soud v Liberci v odvolacím řízení zmírnil trest Ludvíku Berouskovi v kauze nelegálního zabíjení tygrů a obchodu s částmi jejich těl. Původní 2 letou podmínku se 4 letým odkladem změnil na 1,5 letou podmínku se zkušební dobou na tři roky a zrušil peněžitý trest.

 • Začala stavba obchvatu Olbramovic

  18:44 do playlistu

  Začala stavba obchvatu Olbramovic
  Ve středočeských Olbramovicích začaly práce na novém obchvatu. Desítky let ho chtějí hlavně místní obyvatelé. Přes obec totiž projíždí auta směřující z Prahy na jih republiky popřípadě až do sousedního Rakouska.

 • Nejznámější holub zastavil kácení javoru

  20:33 do playlistu

  Nejznámější holub zastavil kácení javoru
  Česká inspekce životního prostředí zrušila zákaz kácení javoru na Smetanově nábřeží v centru Prahy - poté, co se ukázalo, že holub, kvůli kterému kácení stromu zastavila, na stromě nehnízdí. Javor tak půjde k zemi.

 • Odstřel stěny v kamenolomu Černý Důl

  22:34 do playlistu

  Odstřel stěny v kamenolomu Černý Důl
  Krystalický vápenec se v Krkonoších těží víc než 200 let. Přesto dnešní clonový odstřel 10 000 tunové stěny v kamenolomu Černý Důl byl svým rozsahem výjimečný. Kvůli bezpečnosti musel být částečně omezený vstup na turistickou stezku Svaté Barbory.

 • Výluka vysílače

  24:18 do playlistu

  Výluka vysílače
  Na zítřek je naplánovaná výluka vysílače Praha-Cukrák pro multiplex 21. A to od 6 hodin ráno do 3 hodin odpoledne. Programy České televize tak budou v tomto čase a v tomto pásmu nedostupné.

Přehrát vše

Související