iVysílání

internetový magazín
Premiéra:
3. 12. 2009
22:25 na ČT1

1 2 3 4 5

11 hlasů
4325
zhlédnutí

POKR

Obchodní zástupci — LAN párty — Stylová restaurace — EU – Media program

26 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Obchodní zástupci

  1:26 do playlistu

  Obchodní zástupci
  Snad žádný podnik se neobejde bez zaměstnanců. Ale jsou firmy, jejichž perspektiva je na šikovnosti, spolehlivosti a výkonnosti svých zaměstnanců přímo závislá.Tak je to i ve společnosti Libora Tůmy, který se bez kvalitních obchodních zástupců dnes už neobejde. Pro své obchodní zástupce vypracoval pravidla podle kterých mají postupovat, aby jejich návštěva prodejního místa byla úspěšná. Prošli, jak sám říká určitou etapou, ale nakonec se mu povedlo vybudovat skutečně výkonný tým obchodních zástupců.

 • Rozhovor- 1. část

  6:09 do playlistu

  Rozhovor- 1. část
  S daňovou poradkyní Janou Skálovou o dopadech tzv. Janotova balíčku.

 • LAN party

  9:45 do playlistu

  LAN party
  Zdeněk a Michal jsou mladí kluci, kteří mají rádi počítače, počítačové hry a také Lan párty. Což je akce, kde mezi sebou soutěží jednotlivé týmy právě v počítačových hrách. A protože oba pánové mají podnikatelského ducha, rozhodli se takové soutěžní klání uspořádat sami. Zorganizovat Lan party není tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát. Kluci však dokázali sehnat patřičné prostory, zajistit sponzory a hlavně i dostatečný počet hráčů.

 • Rozhovor- 2. část
 • Soutěž
 • Stylová restaurace

  17:39 do playlistu

  Stylová restaurace
  Miloš Vajner začínal jako prodavač potravin. Ale vždycky ho lákalo pohostinství, a tak si vyzkoušel i práci za pípou vesnického hostince. Od té doby v oboru zůstal, koupil starou sokolovnu s pivnicí a začal podnikat. Pivnice postupně měnila: nejprve pizzerie, potom steakhaus, retro restaurace, až dospěla k dnešní mexické restauraci.

 • EU – Media program

  22:18 do playlistu

  EU – Media program
  Media program pro audiovizuální oblast - filmaři, kina, distributoři, producenti, nové technologie atd. Program u nás podpořil řadu projektů např. René H. Třeštíkové či Protektor. V zahraničí třeba Milionáře z chatrče.

Přehrát vše

Související