iVysílání

internetový magazín
Premiéra:
6. 11. 2008
21:25 na ČT1

1 2 3 4 5

97 hlasů
6774
zhlédnutí

POKR

Letecký simulátor — Podnikání v dopravě — Dotace EU

26 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Letecký simulátor

  1:35 do playlistu

  Letecký simulátor
  Na začátku projektu simulátoru bylo nadšení, ale zjistili jsme, že by to mohl být i dobrý podnikatelský záměr. Projekt může být velmi zajímavý pro skupinu nadšenců, zážitkové agentury, jednotlivé firmy, jako třeba vánoční večírek místo tradičních motokár, až po možná budoucí profesionální piloty.

 • Rozhovor – s daňovou poradkyní ing. Janou Skálovou

  6:52 do playlistu

  Rozhovor – s daňovou poradkyní ing. Janou Skálovou
  O spojování a rozdělování společností už jsme si v POKRU několikrát povídali. 1. července letošního roku ale vstoupil v účinnost nový zákon, který právě tohle upravuje. Na něj navazují daňové zákony a pozor, některé transakce jsou díky tomu výhodnější! Proto jsme do POKRU pozvali opět daňovou poradkyni ing. Janu Skálovou.

 • Seriál o řemeslech – 2. díl

  9:56 do playlistu

  Seriál o řemeslech – 2. díl
  Minule jsme vám představili odbornou střední školu, která se chová jako firma produkující zboží – řemeslně vzdělané odborníky. Těm vzdělání umožňuje pracovat v celé Evropské unii, ale bez peněz to nejde.

 • Rozhovor 2.část
 • Soutěž
 • Podnikání v autodopravě - autobusy

  17:02 do playlistu

  Podnikání v autodopravě - autobusy
  Já jsem v roce 1990 skončil svoji profesionální dráhu zaprvé závodníka a za druhé horníka, protože jsem šel dřív do důchoduv zhledem k expozici v uranových dolech a nebezpečí ozáření. A protože jsem měl blízko k motorismu, tak jsem se rozhodl v padesáti letech, že budu dělat v dopravě.

 • Dotace EU

  22:27 do playlistu

  Dotace EU
  Hlavním výrobním programem je výroba profesionálního pneumatického nářadí pro profesionální použití. Vlastníme vývojové centrum, které vyvíjí pneumatické nářadí. Odsud dodáváme a prodáváme nářadí do celého světa.

Přehrát vše

Související