ireporter

ZÁBĚRY Z MÍSTA NEHODY: Opilý muž naboural 51 aut na pražských Vinohradech!

ZÁBĚRY Z MÍSTA NEHODY: Opilý muž naboural 51 aut na pražských Vinohradech!

12.04.2016 – Petra Vostatková

Desítky nabouraných vozů, taková je bilance po řádění opilého policisty ve druhé pražské městské části. IReportéři České televize natočili exkluzivní záběry přímo na místě! Videa odvysílala ČT!

Vaše aktuální příspěvky posílejte přes aplikaci iReportér, která je k dispozici pro smartphony v AppStore nebo na Google Play. Příspěvky můžete posílat také přímo přes webové stránky České televize www.ceskatelevize.cz/ireporter. Vaše příspěvky odvysílá Česká televize.

V Šumavské ulici natáčeli dva iReportéři České televize. Martin Brož napsal ke svému příspěvku:"Řidič ve vozidle Jeep naboural desítky aut v pražské ulici Šumavská. Později byl policií zadržen a převezen k výslechu."

Z místa nehody poslal své příspěvky také Marco Morsut. 

Po půl páté v úterý odpoledne dostala policie na tísňovou linku 158 hlášení svědkyně, která měla podezření na podnapilého řidiče.Ten v Šumavské ulici v Praze poškodil terénním vozidlem několik zaparkovaných aut." informovala ČT tisková mluvčí Andrea Zoulová. 

Podle informací tiskové mluvčí policisté po několia minutách od hlášení podezřelého muže zadrželi. V nemocnici se podrobil krevní zkoušce na alkohol, bylo mu naměřeno 1 promile alkoholu v krvi. Andrea Zoulová také České televizi potvrdila, že se jedná o policistu. 

 

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM ČESKÉ TELEVIZE

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z ireporter.cz

Jak vypadají DĚTSKÁ HŘIŠTĚ A FITNESS STROJE u vás v obci? Využíváte je?

Jste pyšní na dětské hřiště ve vaší obci nebo naopak naopak nemáte k prostoru pro děti důvěru a svou ratolest byste tam nepustili? Pošlete video vašeho dětského hřiště a také venkovních posilovacích strojů. Vaše videa odvysílají Události v regionech v Praze a Brně. Celý článek

Tatra kolem světa 2 vyrazila na své cesty! iReportéři poslali její záběry!

Tatra kolem světa 2 vyrazila na své cesty! iReportéři  poslali její záběry!
Play

Expedice Tatra kolem světa 2 vyrazila v únoru na své cesty. Ještě před tím měli fanoušci možnost se s Tatrou setkat a poslat nám její záběry. Celý článek

PODZIMNÍ UPOUTÁVKY: Podívejte se na nejzdařilejší záběry iReportérů!

PODZIMNÍ UPOUTÁVKY: Podívejte se na nejzdařilejší záběry iReportérů!
Play

Podzim neznamená jen sychravo a silný vítr. Umí vybarvit krajinu do teplých, příjemných odstínů. Příroda čaruje v lese a pohrává si s rosou, zatímco sluneční paprsky se skrývají ve větvích stromů a v mlze. Máme pro vás podzimní záběry iReportérů, kteří se vydali s objektivem do přírody a natočili nádherné kresby podzimu. Celý článek

Kontakt

E-mail: info@ceskatelevize.cz