ireporter

VIDEA S TÉMATIKOU POČASÍ ODVYSÍLALA ČESKÁ TELEVIZE NA ČT24!

VIDEA S TÉMATIKOU POČASÍ ODVYSÍLALA ČESKÁ TELEVIZE NA ČT24!

25.12.2015 – Tereza Kušová

I o Štědrý den jste nelili a natáčeli zajímavá videa. Mezi nejžádanější videa běžného dne patří především počasí. Protože nás, ale i Českou televizi zajímá, jaké počasí je právě u Vás.

Natáčejte i Vy počasí, jeho přírodní úkazy a zázraky, a pošlete video přes aplikaci iReportér, která je k dispozici pro smartphony v AppStore nebo na Google Play. Příspěvky můžete posílat také přímo přes webové stránky České televize www.ceskatelevize.cz/ireporter. Jak mají videa vypadat, najdete v návodech vpravo.

24. prosince především v Čechách vládla po celý den mlha. Zaznamenala to i kamera Jaroslava Smékala. V mlžném oparu natočil sochu Svatého Jana Nepomuckého na okraji obce Kladruby nad Labem. Socha i přilehlá alej jsou známé například z filmu Cirkus Humberto. Jaroslav natočil taky, jak mlha ustupuje nad řekou Labe kousek od Řečan nad Labem v kladrubském Polabí.

O Štědrý den se brzy ráno, kdy byla ještě pro mnohé z nás půlnoc, rozhodl Jiří Nesit. Chtěl stihnout ten překrásný výhled na okolí hory s východem slunce. A musíme uznat, že se mu to opravdu povedlo. Nezapomenutelný zážitek, který můžeme Jiřímu jen všichni závidět a hlavně to odhodlání vstát brzy před úsvitem v den sváteční a vyšlapat po svých na horu jako je Lysá hora.

Videa Jiřího a Jaroslava byla odvysílána ve štědrovečerních zprávách na ČT24 v 16:00, zhlédnout můžete zprávy zde. Počasí je až na konci této relace.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM ČESKÉ TELEVIZE

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z ireporter.cz

Dobu HONŮ A HUBERTSKÝCH OSLAV přinesl PODZIM

Dobu HONŮ A HUBERTSKÝCH OSLAV přinesl PODZIM
Play

Konec jezdecké sezony ale také přicházející doba lovů a honů. iReportéři natáčeli v Letovicích i na Domažlicku. Podívejte se na videa Hubertských mší i slavností. Celý článek

Hlasujte a vyberte nejlepší iReportérské regionální video týdne!

Každou sobotu vysílá Česká televize pořad Týden v regionech z Brna a Ostravy. V rámci těchto regionálních vysílání můžete hlasovat o nejlepší iReportérské video týdne. Podívejte se na vítěze uplynulého týdne a nabídku nových soutěžních videí. Celý článek

ČESKO ZASYPE SNÍH! Výstraha platí od středy pro celé naše území

ČESKO ZASYPE SNÍH! Výstraha platí od středy pro celé naše území
Play

Do České republiky míří od západu oblačnost a bude sněžit. Dokonce hrozí místy sněhové jazyky. Připravte si natáčecí zařízení a pošlete video přes aplikaci iReportér. Vaše videa budou součástí zpravodajství České televize. Celý článek

Kontakt

E-mail: info@ceskatelevize.cz