ireporter

TVR BRNO: Brněnské ohňostroje, festival minipivovarů i sraz veteránů

TVR BRNO: Brněnské ohňostroje, festival minipivovarů i sraz veteránů

17.06.2017 – Martin Dobrovodský

Každý týden vysílá Česká televize nejlepší videa od regionálních iReportérů z Moravy v pořadu Týden v regionech Brno. Podívejte se, která to byla tentokrát.

Dnes začneme netradičně připomínkou skladatele Josefa Berga, jehož árie představili v brněnských ulicích brněnští umělci. Video poslala Věra Vlčková.
Staňte se iReportérem vašeho regionu. Stáhněte si aplikaci iReportér v AppStore nebo na Google Play. Příspěvky můžete posílat také přímo přes webové stránky České televize www.ceskatelevize.cz/ireporter. Vaše příspěvky pravidelně vysílá ČT.

V Pohořelicích na městských slavnostech točil Marek Salajka.


Aleš Habart se vydal se svým mobilem na mistrovství České republiky RC modelů.

A za modelobraním do Znojma se zase rozjel Marek Novotný ... a když už tam byl, natáčel z vyhlídky tamní chrám svatého Mikluláše.Co točil minulý týden ale především, byly ohňostroje na brněnské přehradě, které soutěží o ten nejlepší na festivalu Ignis Brunensis 2017.

Zachytil přitom i hromadné rozjezdy tramvají, které rozváží od brněnské přehrady právě ze zmíněné přehlídky ohňostrojů návštěvníky.

Za nocí kostelů se musíme vydat až do vzdálené Litomyšle prostřednictvím záběrů Jitky Rösslerové a do piaristického chrámu Nalezení svatého Kříže.Festival minipivovarů v brněnských Řečkovicích natáčel Tomáš Fuk.

Milan Vondra natáčel na Veteran Tour Machocha 2017...

Stejně jako Jarek Střelecký

René Rudzan točil zase o sto šest. Ve vozovně v Medlánkách historickou parní tramvaj Karolínku.

Wakeboarding na novomlýnských nádržích pod Pálavou, kde ho zaujala i zdejší výletní loď Věstonická venuše.


A kuriozitka na závěr. Není to poprvé, co nám někdo ze Vsetína poslal místní kachny, které se staly součástí městského koloritu. Tentokrát je tahle nerozhodná, jestli má přejít či nikoliv od Antonína Pechala.

Příspěvky, které odvysílá Česká televize, by měly splňovat jistá kritéria. Sestavili jsme pro vás několik jednoduchých pravidel, která dostanou Vaše video do zpravodajství České televize!

•    Pokud jste u aktuální situace, natáčejte! Hodnota příspěvku stoupá právě díky jeho unikátnímu obsahu,
•    Natáčejte na šířku,
•    Snažte se udržet Vaše natáčecí zařízení co nejvíce v klidu. Zapomeňte na prudké pohyby,
•    Jestliže je nezbytnou součástí videa zvuk, zkontrolujte hlasitost.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM ČESKÉ TELEVIZE

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z ireporter.cz

ZÁSAH V LOKTI, TRASY PRO BĚŽKAŘE I ZVÝŠENÁ HLADINA ŘEK! Nej videa týdne!

ZÁSAH V LOKTI, TRASY PRO BĚŽKAŘE I ZVÝŠENÁ HLADINA ŘEK! Nej videa týdne!
Play

Vaše videa vysílá Česká televize! Redaktor Oldřich Borůvka pravidelně v pátek od 14:50 ŽIVĚ představuje nejlepší videa týdne na zpravodajské stanici ČT24. Tentokrát to byly tratě pro běžkaře, zvýšená hladina některých toků a také zásah záchranářů v Lokti. Celý článek

TÝDEN V REGIONECH OSTRAVA v duchu kultury i nepřízně počasí

TÝDEN V REGIONECH OSTRAVA v duchu kultury i nepřízně počasí
Play

Zajímavosti z vašeho kraje pravidelně vysílá pořad Týden v regionech v sobotu ve 12:00 na ČT1. Součástí pořadu je také rubrika iReportér. Tady jsou nejlepší videa od iReportérů z Moavskoslezského a Olomouckého kraje. Celý článek

SNĚHOVÁ VÁNICE na mnoha místech našeho území. UŽ máte připravené BĚŽKY?

SNĚHOVÁ VÁNICE na mnoha místech našeho území. UŽ máte připravené BĚŽKY?
Play

Druhý listopadový víkend přinesl do českých hor i nížin pořádnou sněhovou nadílku. Chumelilo se nejvíce na Moravě, obzvlášť v Jeseníkách. Záběry iReportérů mluví za vše. Podívejte se v článku na ty nejzajímavější. Celý článek