ireporter

SNĚHOVÁ KALAMITA V ČESKU! Tak ji zachytili naši IREPORTÉŘI!

SNĚHOVÁ KALAMITA V ČESKU! Tak ji zachytili naši IREPORTÉŘI!

08.03.2016 – Petra Vostatková

Velmi intenzivní sněžení zasáhlo v úterý část naší republiky. Zejména Vysočina hlásila dopravní komplikace na dálnici D1. Sníh zasypal také Královéhradecký i Pardubický kraj. Tady jou videa našich iReportérů, která vysílala Česká televize.

I vaše videa odvysílá Česká televize! Pošlete příspěvek přes aplikaci iReportér, která je k dispozici pro smartphony v AppStore nebo na Google Play. Příspěvky můžete posílat také přímo přes webové stránky České televize www.ceskatelevize.cz/ireporter.

Jitka Rösslerová poslala velmi kvalitní záběry z Pardubického kraje. Záběry stromů pod tíhou sněhu i zasypané komunikace vysílala zpravodajská stanice ČT24 a rovněž Události v regionech. 

Na dálnici D1 to v úterý 8. března také nebyla procházka růžovou zahradou. Kolony se tvořily už od rána. Jakub Kopecký zůstal stát na 26. kilometru ve směru na Brno. 

IReportér René Mušálek natočil desetikilometrovou kolonu ve směru na Prahu v oblasti Vysočiny. Jeho záběry odvysílala ČT  v pořadu Události v regionech.

Mokrý sníh padal i v Praze, ale jen brzy ráno. Videa Jakuba Alberta odvysílala zpravodajská stanice ČT24 a také Události v regionech. 

Na Vysočině byla situace nejhorší. Za několik hodin bylo naprosto bílo. Záběry Petra A. Jiříka odvysílal pořad Události v regionech Praha.

Také v Ivančicích v Jihomoravském kraji nastaly kvůli sněhu komplikace. Uvíznuté kamiony ráno natočil Jakub Kania

Velmi pěkný příspěvek poslal iReportér Jan Dvořák. Sestříhal více záběrů najednou a vytvořil kvalitní sestřih také z Ivančič. "Dnes časně z rána vtrhla do Ivančic pořádná chumelenice. I když je březen, přece jen to mnohé překvapilo. Po několika desítkách minut sněžení přešlo v postupný déšť. Mokro, bláto,... prostě, zima se ještě nevzdala." napsal Jan ke svému příspěvku. Jeho velmi pěkné záběry odvysílala rovněž ČT24 a Události v regionech.

Velké vločky zaznamenal Tíšňově na Brněnsku Jaroslav Dvořák. Video k vidění v pořadu Události v regionech Brno.

Došlo i na Brno. David Chadima zaznamenal sněhovou pokrývku hned ráno. Video k vidění v pořadu Události v regionech Brno. 

Sníh komplikoval dopravu i v Chrudimi. I tam jsme měli iReportéra. Leoš Martinek natáčel z okna domu. Video rovněž v Událostech v regionech.

 

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM ČESKÉ TELEVIZE

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z ireporter.cz

Prahou prošla BOUŘKA! ZANECHALA ulice plné vody!

Prahou prošla BOUŘKA! ZANECHALA ulice plné vody!
Play

Od jihozápadu republiky se do hlavního města přihnala v úterý odpoledne silná bouřka, která s sebou přinesla silné srážky. Nejvíce byla prudkou přeháňkou postižena Praha 5. Tady jsou nejlepší videa našich iReportérů. Celý článek

Děti se připravují na NOC S ANDERSENEM! Videa průběhu odvysílá ČT!

Právě na apríla proběhne v českých školách, knihovnách i ústavech noční čtení pohádek pod názvem Noc s Andersenem. Těšíme se na vaše videa z příprav i průběhu. Odvysílá je Česká televize! Celý článek

Přívalový déšť zaplavil NEJDEK! Natáčel iReportér Libor Čihák

Přívalový déšť zaplavil NEJDEK! Natáčel iReportér Libor Čihák
Play

Lokální přívalové srážky, které tento víkend postihly nejvíce jihozápad naší republiky, napáchaly škody v obcích. Tak jako v Nejdu v Krušných horách. Voda zaplavila náměstí. Celý článek