ireporter

POSÍLEJTE ZÁBĚRY Z VAŠICH ON-BOARD KAMER!

POSÍLEJTE ZÁBĚRY Z VAŠICH ON-BOARD KAMER!

24.02.2016 – Tereza Kušová

Jste neustále na cestách a používáte palubní kamery? Určitě často zachytí perly na českých silnicích, nehodu nebo i piráty silnic.

Videa posílejte přes aplikaci iReportér, která je k dispozici pro smartphony v AppStore nebo na Google Play. Příspěvky můžete posílat také přímo přes webové stránky České televize www.ceskatelevize.cz/ireporter. Nezapomeňte do popisku videa napsat, kdy a kde jste záběry pořídili.

Ať už natáčíte pomocí palubní kamery na dálnici, ve městě či na silnici nižší třídy, vaše videa nás zajímají. Posílejte záběry nebezpečných situacích na dálnicích, jako to děla Pavel Neudert, který natočil, jak řidič v octavii začal vybrzďovat kamion za sebou jenom proto, že ho zdržoval, když předjížděl jiný kamion. Mohl způsobit těžkou nehodu, raději nedomýšlet, co všechno se mohlo stát. Na dálnici natáčí také Petr Tůma. Ten natočil řidiče před sebou s odtahovaným vozem, který neměl dobře zabezpečen a při vysoké rychlosti se auto pohybovalo ze strany na stranu.

Natáčíte ve městě? Posílejte, jak řidiči nedodržují předpisy, jezdí na červenou, jak chodci ohrožují řidiče, nebo jak se cyklisti chovají ve městech v dopravě, jako to udělal Ota Parniloko, který právě cyklistu natočil, jak si to přes velkou křižovatku míří na druhou stranu poté, co dávno blikla červená na semaforu.

Jezdíte pravidelně po D1? Posílejte nám záběry, jak pokračují opravy na této dálnici, kde se tvoří kolony kvůli omezením. Z vašich on-board kamer jsou taky často dobré záběry dopravních nehod, i o ty stojíme.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM ČESKÉ TELEVIZE

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z ireporter.cz

TÉMA TÝDNE: VELIKONOCE JSOU ZA DVEŘMI! Natočte vše co k nim patří!

Jiný kraj, jiný mrav! Velikonoce jsou tady a nás zajímá jak vypadají právě u vás. Máte nazdobená okna? Speciální výzdobu obydlí či zahrady? Pošlete nám kousek velikonoční nálady a vaše video odvysílá České televize! Těšíme se! Celý článek

TÉMA TÝDNE: Chátrající nádražní budovy pro rubriku iReportér na ČT24!

TÉMA TÝDNE: Chátrající nádražní budovy pro rubriku iReportér na ČT24!
Play

Zpravodajský kanál České televize ČT24 vysílá pravidelně v pátek ve 14:50 rubriku iReportér. Téma "masopust" mělo veliký úspěch. V rubrice jste mohli také vidět požár Národního muzea v Praze a záběry počasí točené dronem. Celý článek

TÝDEN V REGIONECH OSTRAVA: Dny Javornicka, gymnastika i nepřízeň počasí

TÝDEN V REGIONECH OSTRAVA: Dny Javornicka, gymnastika i nepřízeň počasí
Play

Sportovní i kulrurní zajímavosti natočené iReportéry České televize vysílá pravidelně pořad Týden v regionech Ostrava v sobotu ve 12:00 na ČT1. Tady jsou nejlepší příspěvky iReportérů uplynulého týdne. Celý článek

Kontakt

E-mail: info@ceskatelevize.cz