ireporter

Posílejte záběry z MS v ledním hokeji na Slovensku

Posílejte záběry z MS v ledním hokeji na Slovensku

10.05.2019 – Martin Dobrovodský

Od 10. do 26. května se v Košicích a Bratislavě uskuteční 83. ročník mistrovství světa v ledním hokeji. Chystáte se vypravit k našim východním sousedům a sledovat zápasy české hokejové reprezentace přímo v dějišti mistrovství světa? Vydáte se s přáteli do hospody, nebo budete fandit ze svého domova? Natočte to a záběry nám pošlete přes aplikaci iReportér. Inspirovat se můžete nechat třeba úvodními záběry iReportéra Davida Tichého z loňského fandění českým hokejistům na Zahrádkách Žižkov.

Natočte jak zpíváte státní hymnu, skáčete během známého "Kdo neskáče není Čech" nebo jak oslavujete vstřelený gól. Zajímají nás záběry z hokejových hal, fanouškovských zón, míst s veřejným promítáním zápasů, ulic i zaplněných hospod. 

Vaše videa z fandění českým hokejistům posílejte přes aplikaci iReportér, která je k dispozici pro smartphony v AppStore nebo na Google Play. Příspěvky můžete posílat také přímo přes webové stránky České televize www.ceskatelevize.cz/ireporter. Do popisu videa vždy uveďte, kde jste záběry pořídili.

Kompletní informace k probíhajícímu MS světa v ledním hokeji včetně rozpisu zápasů českého národního týmu naleznete na webu ČT sport. 

Příspěvky, které odvysílá Česká televize, by měly splňovat jistá kritéria. Sestavili jsme pro vás několik jednoduchých pravidel, která dostanou Vaše video do zpravodajství České televize!

•    Pokud jste u aktuální situace, natáčejte! Hodnota příspěvku stoupá právě díky jeho unikátnímu obsahu,
•    Natáčejte na šířku,
•    Snažte se udržet Vaše natáčecí zařízení co nejvíce v klidu. Zapomeňte na prudké pohyby,
•    Jestliže je nezbytnou součástí videa zvuk, zkontrolujte hlasitost.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM ČESKÉ TELEVIZE

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z ireporter.cz

PARKOVÁNÍ U NEMOCNIC: Přeplněno nebo naopak volná místa? Pošlete video!

Už jste se někdy dostali do situace, kdy jste v areálu vaší nemocnice nemohli najít místo na parkování? Pošlete nám záběry nemocničních parkovišť. Vaše video odvysílá Česká televize! Celý článek

Téma pro pořad Regiony ČT24: RYBÁŘENÍ A RYBÁŘSKÉ ÚLOVKY

Téma pro pořad Regiony ČT24: RYBÁŘENÍ A RYBÁŘSKÉ ÚLOVKY
Play

Chytáte rádi ryby, nebo žijete v oblasti, kde je v letních měsících rybaření běžná věc? Zajímají nás zajímavá videa s touto tématikou. Nejzajímavější příspěvky budou odvysílány v pořadu Regiony ČT24 v sobotu 9. června od 11:00 na ČT24. Celý článek

Praha zažila vánoční ROLLER DERBY! Turnaj hostila VŠE!

Praha zažila vánoční ROLLER DERBY! Turnaj hostila VŠE!
Play

Sport ryze ženský, odvíjí se na kolečkových bruslích a v Česku zažívá boom. K tomuto sportu patří modřiny a taky speciální dres. Máme pro vás záběry z vánočního derby! Celý článek