ireporter

Posílejte záběry z MS v ledním hokeji na Slovensku

Posílejte záběry z MS v ledním hokeji na Slovensku

10.05.2019 – Martin Dobrovodský

Od 10. do 26. května se v Košicích a Bratislavě uskuteční 83. ročník mistrovství světa v ledním hokeji. Chystáte se vypravit k našim východním sousedům a sledovat zápasy české hokejové reprezentace přímo v dějišti mistrovství světa? Vydáte se s přáteli do hospody, nebo budete fandit ze svého domova? Natočte to a záběry nám pošlete přes aplikaci iReportér. Inspirovat se můžete nechat třeba úvodními záběry iReportéra Davida Tichého z loňského fandění českým hokejistům na Zahrádkách Žižkov.

Natočte jak zpíváte státní hymnu, skáčete během známého "Kdo neskáče není Čech" nebo jak oslavujete vstřelený gól. Zajímají nás záběry z hokejových hal, fanouškovských zón, míst s veřejným promítáním zápasů, ulic i zaplněných hospod. 

Vaše videa z fandění českým hokejistům posílejte přes aplikaci iReportér, která je k dispozici pro smartphony v AppStore nebo na Google Play. Příspěvky můžete posílat také přímo přes webové stránky České televize www.ceskatelevize.cz/ireporter. Do popisu videa vždy uveďte, kde jste záběry pořídili.

Kompletní informace k probíhajícímu MS světa v ledním hokeji včetně rozpisu zápasů českého národního týmu naleznete na webu ČT sport. 

Příspěvky, které odvysílá Česká televize, by měly splňovat jistá kritéria. Sestavili jsme pro vás několik jednoduchých pravidel, která dostanou Vaše video do zpravodajství České televize!

•    Pokud jste u aktuální situace, natáčejte! Hodnota příspěvku stoupá právě díky jeho unikátnímu obsahu,
•    Natáčejte na šířku,
•    Snažte se udržet Vaše natáčecí zařízení co nejvíce v klidu. Zapomeňte na prudké pohyby,
•    Jestliže je nezbytnou součástí videa zvuk, zkontrolujte hlasitost.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM ČESKÉ TELEVIZE

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z ireporter.cz

ZÁSAH V LOKTI, TRASY PRO BĚŽKAŘE I ZVÝŠENÁ HLADINA ŘEK! Nej videa týdne!

ZÁSAH V LOKTI, TRASY PRO BĚŽKAŘE I ZVÝŠENÁ HLADINA ŘEK! Nej videa týdne!
Play

Vaše videa vysílá Česká televize! Redaktor Oldřich Borůvka pravidelně v pátek od 14:50 ŽIVĚ představuje nejlepší videa týdne na zpravodajské stanici ČT24. Tentokrát to byly tratě pro běžkaře, zvýšená hladina některých toků a také zásah záchranářů v Lokti. Celý článek

NA HORÁCH SLUNEČNO, v údolí inverze. Sněhu se do Vánoc nedočkáme!

NA HORÁCH SLUNEČNO, v údolí inverze. Sněhu se do Vánoc nedočkáme!
Play

Pravá zima je v nedohlednu, místo sněhu vídáme v údolích inverzi. Na horách je situace o moc lepší, podívejte se na záběry reportérů! Video Martina Jurky odvysílala Česká televize! Celý článek

NENÍ TA PŘÍRODA DOKONALÁ? Video Martina Jurky odvysílala Česká televize!

NENÍ TA PŘÍRODA DOKONALÁ? Video Martina Jurky odvysílala Česká televize!
Play

S netrpělivostí očekáváme příchod sněhu, přijde ještě dnes? Poslední den v roce 2015? Nebo snad nasněží až na Nový rok? Mezitím se podívejte na překrásné záběry počasí našich iReportérů! Pošlete také své vlastní video, příspěvky odvysílá Česká televize! Celý článek

Kontakt

E-mail: info@ceskatelevize.cz