ireporter

EXKLUZIVNĚ!V Dubaji hořel luxusní hotel!Na místě chaos,z hotelu létaly kusy

EXKLUZIVNĚ!V Dubaji hořel luxusní hotel!Na místě chaos,z hotelu létaly kusy

31.12.2015 – Petra Vostatková

Poslední den roku se v Dubaji nejen slavilo. Luxusní hotel The Adress Downtown Dubai zachvátil ohromný požár. Na místě natáčel iReportér Darek Mika, podívejte se na exkluzivní záběry natočené přímo v blízkosti hotelu.

Jste právě u aktuální zpravodajské situace? Video pošlete přes aplikaci iReportér, která je k dispozici pro smartphony v AppStore nebo na Google Play. Příspěvky můžete posílat také přímo přes webové stránky České televize www.ceskatelevize.cz/ireporter.

Nejméně 20 pater v plamenech, taková je bilance požáru jednoho z luxusních hotelů v Dubaji. Zahraniční agentury hovoří o 16 lehce zraněných lidech. Hotel byl ve chvíli požáru plně obsazen. 

Na místě natáčel také iReportér Darek Mika. Podle záběrů je jasné, že se nacházel v blízkosti hotelu. "Jsem tady na dovolené s kamarádkou. Natáčel jsem z balkonu pokoje. Náš hotel je na druhé straně ulice. Všiml jsem si toho požáru po 5 minutách. Na místě byl velkej chaos. Nikdo nevěděl co má dělat a co se stane. Lidé se báli pádu budovy a že se oheň rozšíří dal. Dole všichni ječeli, jezdili hasiči a sanitky. Bohužel nemohli všude bylo moc lidi. Pak nás zaháněli i z balkonu, protože z budovy létaly kusy, tak aby se nedostali do jinych pokoju." popsal kritické chvíle v Dubaji iReportér Darek Mika.

Příspěvky, které odvysílá Česká televize, by měly splňovat jistá kritéria. Sestavili jsme pro vás několik jednoduchých pravidel, která dostanou vaše video do zpravodajství České televize!

  • Pokud jste u aktuální situace, natáčejte! Hodnota příspěvku stoupá právě díky jeho unikátnímu obsahu.
  • Natáčejte na šířku. 
  • Snažte se udržet váše natáčecí zařízení co nejvíce v klidu. Zapomeňte na prudké pohyby.
  • Jestliže je nezbytnou součástí videa zvuk, zkontrolujte hlasitost.

 

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM ČESKÉ TELEVIZE

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z ireporter.cz

Začíná doba sběru vína. MÍŘÍTE NA VINOBRANÍ? Pošlete záběry z Čech i Moravy

První listy padají ze stromů a přichází doba dozrávání hroznů. Vinobraní, to je svátek nejen jižní Moravy. Pošlete nám záběry přes aplikaci iReportér, vaše příspěvky odvysílá Česká televize. Celý článek

Z Jeseníků vyrazil NADMĚRNÝ NÁKLAD! Míří do SRBSKA!

Z Jeseníků vyrazil NADMĚRNÝ NÁKLAD! Míří do SRBSKA!
Play

Nadměrný náklad ve dvou fázích vyrazil v pondělí a v úterý z Ondřejovických železáren. Jeho putování natočili hned dva iReportéři přímo v Jeseníkách. Celý článek

PRODAVAČI S PÁSKOU NECHTĚJÍ PRODÁVAT O SVÁTCÍCH. NATOČTE JE!

Chtějí alespoň polovinu státních svátků volných. Řeč je o zaměstnancích obchodních řetězců. Teď, když se zákon o prodejní době v maloobchodě a velkoobchodě projedná potřetí ve sněmovně, se odboráři rozhodli ukázat, že prosazení zákona podporují. Nechali si vyrobit tisíce neonových pásek a nosí je hrdě na zápěstí. Mají je prodavači i vašem oblíbeném obchodě? Natočte je! Celý článek