Program Domu ČT

Přijďte se podívat na Divadelní náměstí nebo do Thermalu a vyberte si z nabídky programu dle Vašeho volného času a zájmu!


Datum Čas Název aktivity a téma
Dům ČT
1.7. od 14:00
do 15:00
Projekce — Na plovárně Milan Šteindler a 13.komnata Chantal Poullain
1.7. od 16:00
do 16:30
Opening — Uvítání návštěvníků, moderátory Domu, maskoti, občerstvení. více »
1.7. od 16:30
do 17:00
Projekce — Filmová lázeň 75 min
1.7. od 17:00
do 18:00
Projekce — Na plovárně Richard Gere
1.7. od 18:00
do 19:00
Večerníček — Projekce Večerníčků
1.7. od 19:35
do 20:35
No Distance Paradise — Koncert
Datum Čas Název aktivity a téma
Dům ČT
2.7. od 09:00
do 22:00
Kavárna — Během celého dne je v provozu kavárna, ráno se speciální snídaňovou nabídkou více »
2.7. od 10:00
do 11:00
Taneční hrátky Honzy Ondera — Škola tance pro děti
2.7. od 11:00
do 11:30
Herbář — Představení 4. řady Herbáře a knihy Edice ČT více »
2.7. od 11:30
do 12:00
Projekce — 13. komnata Kamila Magálová a filmové bonusy
2.7. od 12:00
do 12:30
10 let 13. komnaty — Moderátorka Iveta Toušlová, kreativní producentka Alena Müllerová, hosté Heda Čechová, Veronika Žilková
2.7. od 12:30
do 13:00
Projekce — Na plovárně Jiří Bartoška
2.7. od 13:00
do 13:30
Jiří a Otto Bubeníčkovi — Světoznámí tanečníci bratři Bubeníčkové představí nový film a také krátce zatančí více »
2.7. od 14:00
do 15:00
Taneční hrátky Honzy Ondera — Škola tance pro děti
2.7. od 14:00
do 15:00
Projekce — Na plovárně Glen Basner
2.7. od 15:00
do 16:30
Čaj o třetí — Lichožrouti více »
2.7. od 16:30
do 17:00
Projekce — Na plovárně Edgar Lawrence Doctorow
2.7. od 17:00
do 18:00
Osobnost ČT — Beseda s Václavem Moravcem
2.7. od 18:00
do 19:00
Večerníček — Projekce Večerníčků
2.7. od 19:30
do 20:30
Yellow Sisters — Koncert
Datum Čas Název aktivity a téma
Dům ČT
3.7. od 09:00
do 22:00
Kavárna — Během celého dne je v provozu kavárna, ráno se speciální snídaňovou nabídkou více »
3.7. od 10:00
do 11:00
Taneční hrátky Honzy Ondera — Škola tance pro děti
3.7. od 11:00
do 12:00
Odvaha — Dokument o vzniku sochy Jošta Lucemburského, jejímž autorem je Jaroslav Róna.
3.7. od 12:00
do 13:00
Projekce — To nej z minulé besedy
3.7. od 13:00
do 14:00
Normální autistický film — Normální autistický film více »
3.7. od 14:00
do 15:00
Projekce — Na plovárně george Romuro a 13. komnata Gabriela Vránová
3.7. od 14:00
do 15:00
Taneční hrátky Honzy Ondera — Škola tance pro děti
3.7. od 15:00
do 16:30
Čaj o třetí — Vlk z Královských Vinohrad více »
3.7. od 16:30
do 17:00
Projekce — 13. komnata Ladislav Chudík
3.7. od 17:00
do 18:00
Krycí jméno Holec — Praha 1968 více »
3.7. od 18:00
do 19:00
Večerníček — Projekce Večerníčků
3.7. od 19:45
do 20:45
November 2nd — Koncert
Datum Čas Název aktivity a téma
Dům ČT
4.7. od 09:00
do 22:00
Kavárna — Během celého dne je v provozu kavárna, ráno se speciální snídaňovou nabídkou více »
4.7. od 10:00
do 11:00
Taneční hrátky Honzy Ondera — Škola tance pro děti
4.7. od 11:00
do 12:00
TK — Filmová nadace
4.7. od 12:00
do 13:00
Projekce — To nej z minulé besedy
4.7. od 13:00
do 14:00
Modré stíny — Čtyřdílná televizní minisérie z cyklu Detektivové od Nejsvětější Trojice. více »
4.7. od 14:00
do 15:00
Projekce — Na plovárně Ladislav Helge a 13.komnata Hana Brejchová
4.7. od 14:00
do 15:00
Taneční hrátky Honzy Ondera — Škola tance pro děti
4.7. od 15:00
do 16:30
Čaj o třetí — V 80. letech minulého století v předměstské základní škole se schází ředitelka s rodiči dětí jedné z tříd. více »
4.7. od 17:00
do 18:00
Rodinný film — Rodina. Navenek vzor dokonalosti a harmonie. více »
4.7. od 18:00
do 19:00
Večerníček — Projekce Večerníčků
4.7. od 19:30
do 20:30
Zrní — koncert
Datum Čas Název aktivity a téma
Dům ČT
5.7. od 09:00
do 22:00
Kavárna — Během celého dne je v provozu kavárna, ráno se speciální snídaňovou nabídkou více »
5.7. od 10:00
do 11:00
Taneční škola Alice Stodůlkové — Škola tance pro děti
5.7. od 11:00
do 12:00
V paprscích slunce — V. Mansky, S. Baumann více »
5.7. od 12:00
do 13:00
Projekce — To nej z minulé besedy
5.7. od 13:00
do 14:00
Zkáza krásou a Manželské etudy po 30 letech — Helena Třeštíková, Hana Třeštíková, J. Hejna, K. Černá
5.7. od 14:00
do 15:00
Projekce — Na plovárně Alan Rickman a 13. komnata Boris Hybner
5.7. od 14:00
do 15:00
Taneční škola Alice Stodůlkové — Škola tance pro děti
5.7. od 15:00
do 16:00
Čaj o třetí — Filmové centrum České televize více »
5.7. od 16:30
do 17:00
Projekce — 13. komnata Milan Kňažko
5.7. od 17:00
do 18:00
Divadlo Sklep — Böhmen und mähren a film Tajemství Divadla Sklep více »
5.7. od 18:00
do 19:00
Večerníček — Projekce Večerníčků
5.7. od 19:30
do 20:46
Bratři Orffové — Koncert
Datum Čas Název aktivity a téma
Dům ČT
6.7. od 09:00
do 22:00
Kavárna — Během celého dne je v provozu kavárna, ráno se speciální snídaňovou nabídkou více »
6.7. od 11:00
do 11:30
Zádušní oběť — Detektivní příběh z počátku 20. století více »
6.7. od 12:00
do 12:45
Osobnost ČT — Dan Stach - beseda a představení knihy o Hydeparku více »
6.7. od 12:00
do 12:30
Hydepark Civilizace — Setkání s moderátorem Hydepark Civilizace a Studia 6 Danielem Stachem
6.7. od 12:30
do 13:00
Projekce — To nej z minulé besedy
6.7. od 13:00
do 13:47
Generation WHAT? — Generation WHAT? více »
6.7. od 14:00
do 15:00
Projekce — Na plovárně Kim Nowac a 13.komnata Michal Viewegh
6.7. od 14:00
do 15:00
Taneční škola Alice Stodůlkové — Škola tance pro děti
6.7. od 15:00
do 16:00
Čaj o třetí — Křižáček více »
6.7. od 16:30
do 17:00
Projekce — 13.komnata Andrea Sedláčková
6.7. od 17:00
do 17:40
Já, Mattoni — Historický životopisný seriál o Heinrichu Mattonim, zakladateli světově proslulé stáčírny minerálních vod. více »
6.7. od 18:00
do 19:00
Večerníček — Projekce Večerníčků
6.7. od 19:30
do 20:23
Blue Effect — Koncert
Datum Čas Název aktivity a téma
Dům ČT
7.7. od 09:00
do 22:00
Kavárna — Během celého dne je v provozu kavárna, ráno se speciální snídaňovou nabídkou více »
7.7. od 10:00
do 11:00
Taneční škola Alice Stodůlkové — Škola tance pro děti
7.7. od 11:00
do 12:00
Nádraží — TV skeč show více »
7.7. od 12:00
do 13:00
Projekce — Rapl – 1. díl
7.7. od 13:00
do 14:00
Rapl — Detektivní série Rapl přebírá z předchozího projektu Cirkus Bukowsky postavu detektiva Kuneše a staví mu vlastní řadu. více »
7.7. od 14:00
do 15:00
Projekce — Na plovárně Judi Dench a 13. komnata Miroslav Ondříček
7.7. od 14:00
do 15:00
Taneční škola Alice Stodůlkové — Škola tance pro děti
7.7. od 15:00
do 15:50
Čaj o třetí — Anděl páně II více »
7.7. od 16:30
do 17:00
Projekce — 13. komnata Marek Brodský
7.7. od 17:00
do 18:00
Trabantem do posledního dechu — Film + seriál Trabantem z Austrálie do Asie (Živě na webu) více »
7.7. od 18:00
do 19:00
Večerníček — Projekce Večerníčků
7.7. od 19:40
do 20:30
Peter Pan Complex — Koncert
Datum Čas Název aktivity a téma
Dům ČT
8.7. od 09:00
do 22:00
Kavárna — Během celého dne je v provozu kavárna, ráno se speciální snídaňovou nabídkou více »
8.7. od 10:00
do 11:00
Taneční škola Alice Stodůlkové — Škola tance pro děti
8.7. od 11:00
do 12:00
Četníci z Luhačovic — Cyklus 75 minutových filmů v duchu Četnických humoresek více »
8.7. od 12:00
do 13:00
Projekce — To nej z minulé besedy
8.7. od 13:00
do 14:00
Teorie tygra — Můžete ještě v ustrašeném a domestikovaném králíkovi probudit nespoutaného a svobodného tygra? více »
8.7. od 14:00
do 15:00
Projekce — Na plovárně Christopher Lee a 13. komnata Jan Hrušínský
8.7. od 14:00
do 15:00
Taneční škola Alice Stodůlkové — Škola tance pro děti
8.7. od 15:00
do 15:40
Čaj o třetí — Generální ředitel ČT Petr Dvořák
8.7. od 16:00
do 17:00
Projekce — Na plovárně Mel Gibson
8.7. od 17:00
do 18:00
Trapný padesátky — Nový český komediální seriál o třech ženách za zenitem, které začínají po padesátce nový život. více »
8.7. od 18:00
do 19:00
Večerníček — Projekce Večerníčků
8.7. od 19:30
do 20:40
Vltava — Koncert (Živě na webu)
Datum Čas Název aktivity a téma
Dům ČT
9.7. od 09:00
do 22:00
Kavárna — Během celého dne je v provozu kavárna, ráno se speciální snídaňovou nabídkou více »
9.7. od 10:00
do 11:00
Taneční škola Alice Stodůlkové — Škola tance pro děti
9.7. od 11:00
do 12:05
Pat a Mat — Výtvarník Marek Beneš více »
9.7. od 12:00
do 13:00
Projekce — To nej z minulé besedy
9.7. od 13:00
do 14:00
Zloději zelených koní — O kopáčích vltavínů, pro něž se ilegální těžba těchto polodrahokamů stala nekontrolovatelnou vášní, ale i způsobem obživy. (Živě na webu) více »
9.7. od 14:00
do 15:00
Taneční škola Alice Stodůlkové — Škola tance pro děti
9.7. od 14:00
do 15:00
Projekce — Na plovárně Iva Janžurová a 13.komnata Juraj Jakubisko
9.7. od 15:00
do 15:40
Letní soutěž webu ČT:D — DIV více »
9.7. od 16:30
do 17:00
Projekce — 13. komnata Jakub Vágner
9.7. od 18:00
do 19:00
Večerníček — Projekce Večerníčků
9.7. od 19:00
do 19:30
Zakončení — Konec