Tajnosti

Jan Svěrák uvádí film Alice Nellis
Česká televize Biograf Jan Svěrák Soundsquare Bontonfilm Žena-in TV Revue Instinkt Frekvence 1 Anna & Viktorie Partneři

Tajnosti filmem roku 2007

Na nominačním večeru 15. ročníku filmových cen Český lev získaly Tajnosti 10 nominací a Cenu kritiků. Ze slavnostního udílení cen si nakonec odnesly dvě křišťálové sošky Českého lva. Cenu za Nejlepší film roku 2007 převzal producent filmu Jan Svěrák, druhou trofej pro Tajnosti získal Ramūnas Greičius za Nejlepší kameru.

 

Tajnosti na DVD

15. 10. 2007 vyšly Tajnosti na DVD. Mezi bonusy najdete film o filmu, upoutávku do kin, videoklip, nácvik tanga, herecké zkoušky a fotogalerii.

Film je opatřen českými a anglickými titulky, je ve formátu 16 : 9 a zvuk Dolby digital 5.1 a 2.0.

Ve videopůjčovnách je film k dispozici už od 1. 10.

Koupit DVD

 

Tajnosti Alice Nellis

Julie je žena, která má zdánlivě úplně všechno. Pohledného, movitého manžela, prospívající a dospívající dceru, nenáročnou práci překladatelky, která překládá ne pro peníze, ale buď pro radost, a nebo prostě jen pro pocit, že pracuje, a nyní dokonce i nový, vysněný dům… Ale také má v sobě tajemství, které se v tomto jejím idylickém životě pomalu mění v časovanou bombu.

Nový film Tajnosti Alice Nellis přichází do kin 17. května 2007. V hlavních rolích uvidíte Ivu Bittovou a Karla Rodena, ve filmu zazní písně americké jazzové pianistky Niny Simone a originální hudba ostravské skupiny Buty.