Ruské angažmá v Sýrii

Jaromír MAREK, reportér Českého rozhlasu a Vladimír VOTÁPEK, analytik mezinárodních vztahů, bývalý generální konzul ČR v RF

Ruští vojáci v Sýrii - přispějí ke stabilizaci regionu, nebo situaci ve válce zmítané zemi jen zkomplikují? Ptejte se hostů Hyde Parku speciál, novináře Českého rozhlasu Jaromíra Marka, který se jako jeden z mála českých reportérů dostal do Sýrie ještě v počátcích tamního konfliktu a situaci od té doby pravidelně sleduje, a analytika mezinárodních vztahů, bývalého generálního konzula ČR v Ruské federaci Vladimíra Votápka. V průběhu vysílání se taky spojíme s novinářkou Terezou Spencerovou.

Vaše poslední příspěvky

Už jsme se několikrát přesvědčili, jak USA lžou,naposledy o nemocnici v Kunduzu, co ji zlikvidovali. Proč jim máme o Sýrii tentokrát věřit? Kdo z vás viděl film O. Stonea Americké století o celosvětové strategii USA?

0 1 2 0

Nejsem stratég, ale není ve světle výkřiků bláznivých Merkelové a Hollanda "víc Evropy" lepší, aby co nejdříve konflikt v Sýrii s nasazením Ruska skončil? Proč se to nelíbí USA a spojencům co tohle peklo v Sýrii pomáhali rozpoutat a protahují ho?

0 1 2 4

Neudělají USA a Saudská Arábie vše proto, aby nebyla ruská vojenská operace úspěšná ? Vůbec bych se nedivil, kdyby USA a Saudská Arábie otevřeně přiznaly podporu Islámského státu nebo mu alespoň ve velkém dodávaly zbraně či vycvičené vojáky.

1 1 2 6

Dobrý večer.Zajímá mě,kdo se kromě USA,států NATO a dnes ještě Ruska,vojensky angažuje v bojích na území Sýri a jak?Každý zde pomáhá jinému a každý má i jiný zájem.Nehrozí proto možný vzájemný střet těchto "pomocníků"?Co by to mohlo způsobit?Děkuji za odp

1 1 2 5

Pane analytiku,kolik analýz už bylo vytvořeno a napsáno.Ale,kdo vyřkne analýzu o prapuvodu krizí na středním východě.Kdy už konečně někdo řekne či napíše že hlavní strůjce těchto krizí v této části světa je USA a Izrael.Řekněte něco k tomu.

0 1 2 7
Telefon do studia

Volejte své dotazy k hostům přímo do studia na telefonní číslo 261 015 858.


Cena za běžnou cenu hovoru.

SMS dotaz

Zprávu ve tvaru HP mezera TEXT zasílejte na telefonní číslo 906 11 09.


Službu technicky zajišťuje ATS Praha,
cena SMS je 9,- Kč vč. DPH.

Skype Me™!
Skype kontakt

Naleznete nás také na Skype pod jménem HydeparkCT24

Ouha!

Dotazy na hosty ve studiu budete moci vkládat již brzy na této stránce.