Tomáš Pojar

bývalý velvyslanec v Izraeli, prorektor vysoké školy CEVRO Institut

Proč se nedaří ukončit boje s radikály, díky nimž Evropu zaplavují vlny uprchlíků? Má Česko přijmou kvóty pro migranty? A kdo a s jakým úspěchem nejvíce využívá kyberprostor jako nástroj propagandy? Ptejte se bývalého velvyslance v Izraeli, prorektora vysoké školy CEVRO Institut a bezpečnostního analytika Tomáše Pojara.

Vaše poslední příspěvky

Vážený pane Pojare, jednou z vašich tezí je, že nebezpečím není islám, ale radikální islamismus. Kdyby se dnes reinkarnoval prorok Mohamed a znovu by dobyl Arabský poloostrov a nechal zabít stovky svých odpůrců, byl by to muslim, nebo radikální islamista?

0 1 2 4

Proč chce EU otevřít brány lidem, kteří dokázali "naspořit" tisíce EURO na cestu do EU ? Zamýšlel se někdo, z jakých zdrojů pochází tyto peníze ? Jak chce EU kontrolovat, z jaké země imigranti přichází, když nemají doklady ? Rozhodne to úředník v Bruselu?

0 1 2 5

Proč politici apelují na humanismus?1)Mezi uprchl. jsou i lidé ne chudí,ale láká je soc.systém západu,chtějí se mít ještě lépe.2)KDE BYLI TI HUMANISTI,KDYŽ UPRCHLÍKŮM BOMBARDOVALI ZEM?PROČ NEKŘIČELI TEHDY?PROČ JIM NEPOMOHOU ZEMĚ,KTERÉ JIM ZNIČILY DOMOVY?

0 1 2 3

Na internetu je video uprchlíků, kteří jsou teď v Itálii. Dělají tam binec a rozbíjejí a zapalují věci, ničí veřejný i soukromý majetek lidí, domy, auta. To se máme nač těšit. Co vy na to?

0 1 2 3

O kolik uprchlíků ročně pro ČR se jedná?Některé odhady říkají 20000-25000, tj. 3% z necelého milionu/rok. a jak v tom množství zaručíte, že tam nebudou radikálové (nepočítám jejich potomky potenc. radikály) a nakažení různými chorobami?Nemají ani doklady.

0 1 2 2
Telefon do studia

Volejte své dotazy k hostům přímo do studia na telefonní číslo 261 015 858.


Cena za běžnou cenu hovoru.

SMS dotaz

Zprávu ve tvaru HP mezera TEXT zasílejte na telefonní číslo 906 11 09.


Službu technicky zajišťuje ATS Praha,
cena SMS je 9,- Kč vč. DPH.

Skype Me™!
Skype kontakt

Naleznete nás také na Skype pod jménem HydeparkCT24

Ouha!

Dotazy na hosty ve studiu budete moci vkládat již brzy na této stránce.