Sportovní pořady

Alpské lyžování

SP 2016/17 Rakousko
SP 2016/17 Rakousko

čtvrtek 19. 1. v 11:25 na ČT sport

SP 2016/17 Rakousko
pátek 20. 1. v 11:25 na ČT sport

SP 2016/17 Rakousko
sobota 21. 1. v 11:25 na ČT sport

Basketbal

BK JIP Pardubice - Alba Fehérvár
BK JIP Pardubice - Alba Fehérvár

čtvrtek 19. 1. v 02:40 na ČT sport

MMCITÉ Brno - NH Ostrava
pondělí 23. 1. v 20:05 na ČT sport

ZVVZ USK Praha - Mersin Buyuksehir
středa 25. 1. v 22:25 na ČT sport

Biatlon

SP 2016/17 Itálie
SP 2016/17 Itálie

čtvrtek 19. 1. v 14:05 na ČT sport

SP 2016/17 Itálie
pátek 20. 1. v 14:05 na ČT sport

SP 2016/17 Itálie
sobota 21. 1. v 13:20 na ČT sport

Boby

SP 2016/17 Německo
SP 2016/17 Německo

čtvrtek 19. 1. v 23:00 na ČT sport

SP 2016/17 Švýcarsko
sobota 21. 1. v 14:15 na ČT sport

SP 2016/17 Švýcarsko
sobota 21. 1. v 18:05 na ČT sport

Cyklokros

SP 2016/17 Nizozemsko
SP 2016/17 Nizozemsko

neděle 22. 1. v 16:05 na ČT sport

SP 2016/17 Nizozemsko
neděle 22. 1. v 20:35 na ČT sport

MS 2017 Lucembursko
sobota 28. 1. v 10:55 na ČT sport

Florbal

1. SC TEMPISH Vítkovice - Technology Florbal MB
1. SC TEMPISH Vítkovice - Technology Florbal MB

čtvrtek 19. 1. v 00:10 na ČT sport

Tipsport Superliga 2016/17
pondělí 23. 1. v 17:50 na ČT sport

FbŠ Bohemians - Tatran Střešovice
pondělí 30. 1. v 20:00 na ČT sport

Fotbal

FC Zbrojovka Brno - 1. SC Znojmo FK
FC Zbrojovka Brno - 1. SC Znojmo FK

čtvrtek 19. 1. v 06:00 na ČT sport

Zimní Tipsport liga
sobota 28. 1. v 16:00 na ČT sport

Zimní Tipsport liga
neděle 29. 1. v 20:40 na ČT sport

Futsal

SKP Ocel Třinec - AC Sparta Praha
SKP Ocel Třinec - AC Sparta Praha

čtvrtek 2. 2. v 18:00 na ČT sport

Golf

PGA Tour 2017
PGA Tour 2017

čtvrtek 19. 1. v 04:45 na ČT sport

PGA Tour 2017
čtvrtek 26. 1. v 17:55 na ČT sport

PGA Tour 2017
úterý 31. 1. v 16:35 na ČT sport

Hokej

HC Dynamo Pardubice - HC Oceláři Třinec
HC Dynamo Pardubice - HC Oceláři Třinec

pátek 20. 1. v 17:00 na ČT sport

HC Dynamo Pardubice - HC Oceláři Třinec
pátek 20. 1. v 01:20 na ČT sport

PSG Zlín - HC VERVA Litvínov
neděle 22. 1. v 17:00 na ČT sport

Klasické lyžování

ČEZ Bedřichovský Night Light Marathon
ČEZ Bedřichovský Night Light Marathon

sobota 21. 1. v 06:00 na ČT sport

La Diagonela 2017
sobota 21. 1. v 09:05 na ČT sport

ČEZ City Cross Sprint Ostrava
sobota 21. 1. v 16:30 na ČT sport

Krasobruslení

ME 2017 Česko
středa 25. 1. v 10:55 na ČT sport

ME 2017 Česko
středa 25. 1. v 17:55 na ČT sport

ME 2017 Česko
středa 25. 1. v 18:35 na ČT sport

ME 2017 Česko
středa 25. 1. v 00:15 na ČT sport

Motorismus

Dakar 2017
Dakar 2017

čtvrtek 19. 1. v 16:55 na ČT sport

Skeleton

SP 2016/17 Švýcarsko
SP 2016/17 Švýcarsko

pátek 20. 1. v 09:30 na ČT sport

SP 2016/17 Švýcarsko
pátek 20. 1. v 11:00 na ČT sport

SP 2016/17 Švýcarsko
pátek 20. 1. v 15:50 na ČT sport

Sport v regionech

M ČR v klasickém lyžování, Nové Město na Moravě
M ČR v klasickém lyžování, Nové Město na Moravě

čtvrtek 19. 1. v 13:45 na ČT sport

MS v hokeji žen do 18 let, Přerov a Zlín
čtvrtek 19. 1. v 13:50 na ČT sport

10boy, Ostrava
čtvrtek 19. 1. v 13:55 na ČT sport

Svět motorů

M ČR v motoskijöringu Letohrad
M ČR v motoskijöringu Letohrad

čtvrtek 19. 1. v 16:35 na ČT sport

Dakarský souhrn
čtvrtek 19. 1. v 16:45 na ČT sport

Aktuálně
neděle 22. 1. v 09:20 na ČT sport

Tenis

Austrálie - Česko
čtvrtek 2. 2. v 01:00 na ČT sport

Austrálie - Česko
pátek 3. 2. v 20:40 na ČT sport

Austrálie - Česko
pátek 3. 2. v 02:00 na ČT sport

Austrálie - Česko
sobota 4. 2. v 01:00 na ČT sport

Volejbal

VK Dukla Liberec - Berlín Recycling Volleys
VK Dukla Liberec - Berlín Recycling Volleys

čtvrtek 19. 1. v 08:15 na ČT sport

VK České Budějovice - Maccabi Tel Aviv
čtvrtek 19. 1. v 18:00 na ČT sport

VSC Fatra Zlín - VK Ostrava
úterý 31. 1. v 18:00 na ČT sport

Pořady v aktuálním programu

  • Alpské lyžování P
    Skiinterkriterium 2017
    SP 2016/17 Rakousko
    SP 2016/2017 Rakousko
  • Basketbal P
    BK JIP Pardubice - Alba Fehérvár
    BK JIP Pardubice – BK ARMEX Děčín
    BK Lions Jindřichův Hradec – BC GEOSAN Kolín
    MMCITÉ Brno - NH Ostrava
    Orli Prostějov – BK ARMEX Děčín
    ZVVZ USK Praha - Mersin Buyuksehir
    ZVVZ USK Praha - UNI Györ
  • Basketball
    BK JIP Pardubice - Alba Fehérvár
    BK JIP Pardubice – BK ARMEX Děčín
    BK Lions Jindřichův Hradec – BC GEOSAN Kolín
    MMCITÉ Brno - NH Ostrava
    Orli Prostějov – BK ARMEX Děčín
  • BasketManie P
    Novinky a zajímavosti z domácích basketbalových hřišť
  • BBV po 25 letech P
    Takové bylo sportovní zpravodajství před čtvrtstoletím...
  • Běh
    RunCzech 2016
  • Běžkotoulky P
    Vydejte se s námi za těmi nejkrásnějšími místy v České republice. Tentokrát navštívíme Benecko a jeho krásné okolí. Tak neváhejte, nazujte běžky a pojeďte s námi
  • Boby P
    SP 2016/17 Německo
    SP 2016/17 Rakousko
    SP 2016/17 Švýcarsko
  • Bojové sporty P
    Průvodce světem bojových sportů a umění v Česku
  • Buly - hokej živě P
    Bílí Tygři Liberec - HC VERVA Litvínov
    BK Mladá Boleslav - HC VÍTKOVICE RIDERA
    Buly
    HC Dukla Jihlava - ČEZ Motor České Budějovice
    HC Dynamo Pardubice - HC Oceláři Třinec
    HC Kometa Brno - Bílí Tygři Liberec
    HC Kometa Brno - HC Olomouc
    HC Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec
    HC Sparta Praha - Bílí Tygři Liberec
    HC Škoda Plzeň - PSG Zlín
    Mountfield HK - HC VÍTKOVICE RIDERA
    PSG Zlín - HC VERVA Litvínov
  • Cyklokros P
    MS 2017 Lucembursko
    SP 2016/17 Itálie
    SP 2016/17 Nizozemsko
  • Česká pokerová tour P
    Magazín o jedné z nejpopulárnějších karetních her současnosti
  • Čtyřka sport P
    Pohled do zákulisí sportovního vysílání, rozhovory se zajímavými osobnostmi a pozvánka k obrazovce programu ČT sport
  • Davis Cup 2017 P
    Austrálie - Česko
  • Dolomitenmann 2016 - Hory chyby neodpouštějí
    Dolomitenmann je nejtěžší štafetový závod Evropy. Běh do vrchu, paraglide, horské kolo, divoká voda. Čtyři atraktivní sportovní disciplíny, spojené do jedné štafety. Extrémní výkony na extrémních tratích. V letošním ročníku byli hodně vidět i Češi
  • EURO 2016 Sounds of Summer
    Dokument o evropském fotbalovém šampionátu, který se konal v roce 2016 ve Francii
  • Evropská liga v basketbalu P
    ZVVZ USK Praha - Mersin Buyuksehir
    ZVVZ USK Praha - UNI Györ
  • Florbal P
    1. SC TEMPISH Vítkovice - Technology Florbal MB
    FbŠ Bohemians - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    FbŠ Bohemians - Tatran Střešovice
    Sokol Pardubice - FBC Liberec
    Tipsport Superliga 2016/17
  • Fotbal P
    FC MAS Táborsko - Bohemians Praha 1905
    FC Zbrojovka Brno - 1. SC Znojmo FK
    Zimní Tipsport liga
  • Futsal
    AC Sparta Praha - SK Slavia Praha
    SKP Ocel Třinec - AC Sparta Praha
  • Galavečer Grassroots fotbalu za rok 2016 P
    Záznam slavnostního vyhlášení vítězů ankety FAČR v kategoriích mládežnického fotbalu, fotbalu žen a futsalu z pražského paláce Žofín
  • Galavečer tanečního sportu 2016 P
    Galavečer tanečního sportu