Adrenalin

Arctic Cat: Je mě kus
15. 7. 2006
Arctic Cat: Je mě kus
Arctic Cat má s konstrukcí čtyřkolek čtyřicetileté zkušenosti a tak když se naskytla možnost prověřit model 650 H1, neváhali jsme. Už na první pohled je to kus čtyřkolky a je vidět, že tady se materiálem moc nešetřilo.
Jen tak si skočit
1. 7. 2006
Jen tak si skočit
Miroslav Kučírek je takovým naším jezdeckým matadorem, který udává směr a jezdeckou rychlost bez ohledu na svůj věk. A tak jsme využili chvíle, kdy jej ještě naplno nepohltilo Mistrovství světa třídy MX3 kterou jezdí, ke krátkému rozhovoru. A začněme třeba hned motorkou.
Klouzání pro radost
24. 6. 2006
Klouzání pro radost
Do Racing arény u České Lípy se opět po roce sjeli drifteři z celé republiky, aby změřili své síly a ukázali něco ze svého řidičského umění. A jak se letošní druhý ročník Drift challenge lišil od toho prvního?
Není Defík jako Defík
10. 6. 2006
Není Defík jako Defík
Terénní automobily jsou dnes ve stále větší oblibě. Pravdou však je že většina z nich zažije terén maximálně v podání louky u rybníka.
Seržantova hračka
13. 5. 2006
Seržantova hračka
Vojenská verze sedmistovky Sportsman se k nám sice nevozí, ale jednoho dne se tady na zkoušku objevila. A než si jí francouzská armáda zase odvezla zpátky, podívali jsme se, na čem si to vlastně vojáci vozí sedací část těla. A kromě toho taky kulomety, nosítka, granáty a tak dál.
BMW se vrhá na okruhy
6. 5. 2006
BMW se vrhá na okruhy
Jak jste možná minulý víkend postřehli okruhové závody jsou v letošní sezóně obohaceny o zcela nový podnik BMW 1 Challenge 2006. Jak už sám název napovídá hlavní roli v něm hraje nejmenší model z rodiny mnichovské automobilky.
Obrněný kabrňák
22. 4. 2006
Obrněný kabrňák
Zúčastnit se testů obrněného transportéru přímo ve vojenském výcvikovém prostoru a k tomu na území jiného státu se jen tak někomu nepoštěstí.
Zimní MAX nezklamal
15. 4. 2006
Zimní MAX nezklamal
Obojživelné šestikolky Max, které byly vyvinuty původně pro americkou armádu, jsme vám v Auto moto revue ukazovali už před časem. No a protože letošní dlouhá zima si udělala pořádné sněhové zásoby, rozhodli jsme vyzkoušet maxíky i na tomto bílém studeném povrchu.
Zázračný Suzuki Jimny
8. 4. 2006
Zázračný Suzuki Jimny
Pustit se do terénních závodů s malým Suzuki Jmni se na první pohled může zdát naprosto absurdní. Samozřejmě pokud nejde například o trial, kde mohou být malé rozměry výhodou. Pro jaké závody je tedy určen?
Medvědí silou
18. 3. 2006
Medvědí silou
Čtyřkolka je vynikající terénní pomocník, ale když napadne sníh, je často po legraci. Prostupnost se sice dá zlepšit většími pneumatikami, ale úplná jistota to také není. Tu přinášejí až pásy. Ty mají oproti kolům výhodu, že díky daleko větší styčné ploše dokáží jet po povrchu sněhové vrstvy.
Další stránky:
« | 7 | 8 | 9 | 10 | 11