Zdivočelá země (31/45)

Hodnocení seriálu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 1828  
Sdílet
| Poslat odkaz

Bolestné rodinné tajemství svěří nešťastná Ivanka právě Edovi! V hlavní roli bývalého západního pilota Maděry Martin Dejdar (2008). Dále hrají: J. Hubinská, H. Vagnerová, F. Tomsa, F. Cíl, Z. Fric, J. Wehrenberg, R. Kalvoda, J. Teplý, J. Zdeněk, V. Chalupa, M. Hádek, O. Brousek ml., L. Kostelka, J. Dvořák, F. Němec a další. Scénář J. Stránský a H. Bočan. Kamera V. Holomek. Režie H. Bočan

Antonín Maděra, stále ve vyšetřovací vazbě, najde přítele i ve vězení – setká se se starým spoluvězněm, vyhlášeným zlodějem a synovcem bývalé paní prezidentové Gottwaldové. Hejl zase postoupí o krůček v kariéře: jako čerstvý vedoucí okresní zemědělské správy hned začne štěpánským znepříjemňovat život. Jeho hlavním tématem jsou travní semínka. StB ví, že na statku semínka sklízeli hned ráno po Smajlově svatbě. Jdou se na ně ptát i Dana do pivovaru, kde má právě brigádu. I když divák ví, že udavačem je Eda, osazenstvo statku to ještě netuší. A tak se drama víc zaplétá: Ilonka dostane výzvu, aby navštívila Maděru ve vězení, ale jde jen o taktický vyšetřovatelský trik. Maděru se nedaří usvědčit z žádného trestného činu, a tak estébáckým vyšetřovatelům nezbývá, než zvýšit tlak a použít tvrdého vydírání. Ovšem, tentokrát se zdá, že mají i čím. Ale Maděra jim nevěří.

Tento pořad nelze na internetu přehrát z důvodu autorských práv.

Diskuse diváků
 • Mohorita Vasil 19. 4. 2015 17:19

  Ze všech nejvíc

  se mě líbí pan Hejl. Typický většinový Čech.

 • Karel 21. 7. 2012 11:19

  A kdy se natočí nový seriál o hrdinech dnešní

  doby : Nečas, Nagyová, Kalousek, Parkanová, Dalík, Topolánek. A koho by hrál Dejdar ? Nečas…

 • Black 18. 7. 2012 11:20

  Bude další řada???

  Další řada má pokračovat o disidentství na statku a cinkání klíči. Obávám se že než to dosta…

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 52 minut – Rok výroby: 2008 – ST
Žánr: Seriál