Test

Brýle
2. 5. 2016

Test DnesVíte, co jsou to hotovky? Ano, mohou to být hotová jídla, ale jsou to taky volně prodejné brýle na čtení, prodávané ve škále od půl do čtyř a půl dioptrie. A právě na jejich kvalitu se tentokrát zaměřili v redakci Mladé fronty Dnes.

Benzínové sekačky
26. 4. 2016

DTestVelikost pozemku, členitost zahrady a také naše fyzické dispozice mají vliv na správný výběr sekačky. Redaktoři časopisu dTest zařadili do letošního testu 27 modelů sekaček. Najdeme mezi nimi elektrické, akumulátorové a hlavně benzínové. A právě na ty se v testu podíváme.

Žehličky
19. 4. 2016

DTestŽehlení prádla je jednou z nejméně oblíbených prací v domácnosti. Všichni ale žehličku máme a alespoň občas ji používáme. Aktuální výsledky testu 15 modelů přináší redaktoři časopisu dTest.

Želatinové bonbóny
12. 4. 2016

Test DnesJsou želatinové bonbóny zdravým pamlskem pro děti? Děti je navíc milují, a proto se v redakci Mladé fronty dnes rozhodli želatinové bonbóny otestovat.

Mletá sladká paprika
5. 4. 2016

DTestMletá sladká paprika je základní koření, které najdeme v každé kuchyni a používáme ji hodně často. Jaké jsou ale rozdíly v kvalitě paprik na našem trhu? Test 14 vzorků připravili redaktoři časopisu dTest.

Blu-ray přehrávače
29. 3. 2016

DTestPřehrávače blu-ray disků se už dnes cenou blíží DVD přehrávačům. V čem se ale liší přehrávač za dva tisíce korun od přístroje za čtrnáct tisíc? Redaktoři časopisu dTest porovnali kvalitu 17 modelů.

Pračky
22. 3. 2016

DTestVýsledky nového testu automatických praček připravili redaktoři časopisu dTest. Do testu tentokrát zařadili 14 modelů praček s předním plněním.

Kombinované chladničky
15. 3. 2016

DTestJako všechny spotřebiče v domácnosti, i chladnička jednou doslouží. Kolik peněz se vyplatí investovat do nového spotřebiče? Redaktoři časopisu dTest zařadili do aktuálního testu 34 modelů kombinovaných chladniček.

Povidla
8. 3. 2016

DTestPrvní zmínku o povidlech najdeme v českých kuchařkách z 15. století. Povidly kuchařky přislazovaly obilné kaše, používaly je k dochucení omáček a plnily jimi koláče a buchty. Test této tradiční speciality připravili redaktoři časopisu dTest. Do testu zařadili 15 vzorků.

Jídlo pro seniory
1. 3. 2016

Test DnesŘada pečovatelských služeb dnes seniorům nabízí dovoz hotových teplých obědů až domů. Jak kvalitní stravu senioři dostanou a je pro ně vůbec vhodná? Test připravili redaktoři Mladé fronty Dnes.

Další stránky:
 1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  » 

Vyhledávání v archivu reportáží