Test

Přímočaré pily
31. 5. 2016

DTestMezi testovanými přímočarými pilami, jejichž kvalitu porovnávali redaktoři časopisu dTest, najdeme jak drahé, profesionální modely, tak i levnější pily z hobby řady. Ty snesou menší zátěž a hodí se především pro domácí použití. A právě na tyto modely jsme se zaměřili.

Kuchyňské digitální váhy
24. 5. 2016

DTestKuchyňskou váhu nepoužíváme v kuchyni tak často jako většinu dalších spotřebičů, ale občas se hodí. Stačí, když za ni zaplatíme 200 korun, nebo je lepší si trochu připlatit? Test digitálních kuchyňských vah připravili redaktoři časopisu dTest.

Kočárky
17. 5. 2016

DTestAť už za kočárek zaplatíme pár korun, nebo desítky tisíc, pro dítě musí být bezpečný. Pro rodiče zase praktický. Do letošního testu zařadili redaktoři časopisu dTest celkem 10 modelů kombinovaných kočárků.

Kloubní výživa
9. 5. 2016

DTestVe snaze najít úlevu od bolesti kloubů můžeme místo návštěvy lékaře zapracovat na svém zdraví sami a koupit si třeba kloubní výživu, jak často vidíme v reklamách. Je to dobrá volba? Právě na kloubní výživy se zaměřili redaktoři časopisu dTest.

Brýle
2. 5. 2016

Test DnesVíte, co jsou to hotovky? Ano, mohou to být hotová jídla, ale jsou to taky volně prodejné brýle na čtení, prodávané ve škále od půl do čtyř a půl dioptrie. A právě na jejich kvalitu se tentokrát zaměřili v redakci Mladé fronty Dnes.

Benzínové sekačky
26. 4. 2016

DTestVelikost pozemku, členitost zahrady a také naše fyzické dispozice mají vliv na správný výběr sekačky. Redaktoři časopisu dTest zařadili do letošního testu 27 modelů sekaček. Najdeme mezi nimi elektrické, akumulátorové a hlavně benzínové. A právě na ty se v testu podíváme.

Žehličky
19. 4. 2016

DTestŽehlení prádla je jednou z nejméně oblíbených prací v domácnosti. Všichni ale žehličku máme a alespoň občas ji používáme. Aktuální výsledky testu 15 modelů přináší redaktoři časopisu dTest.

Želatinové bonbóny
12. 4. 2016

Test DnesJsou želatinové bonbóny zdravým pamlskem pro děti? Děti je navíc milují, a proto se v redakci Mladé fronty dnes rozhodli želatinové bonbóny otestovat.

Mletá sladká paprika
5. 4. 2016

DTestMletá sladká paprika je základní koření, které najdeme v každé kuchyni a používáme ji hodně často. Jaké jsou ale rozdíly v kvalitě paprik na našem trhu? Test 14 vzorků připravili redaktoři časopisu dTest.

Blu-ray přehrávače
29. 3. 2016

DTestPřehrávače blu-ray disků se už dnes cenou blíží DVD přehrávačům. V čem se ale liší přehrávač za dva tisíce korun od přístroje za čtrnáct tisíc? Redaktoři časopisu dTest porovnali kvalitu 17 modelů.

Další stránky:
 1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  » 

Vyhledávání v archivu reportáží