Bílé ovce

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 11519  
Sdílet
| Poslat odkaz

Není všechno černé - příběhy s dobrým koncem.

Ortopedické boty

Paní Pavlíčková z Teplic si nechala vyrobit ortopedické boty na míru. Když si je přišla vyzkoušet, zjistila, že jsou sice vyrobené na míru, ale ne tu její. Je z takové situace cesta ven?

přehrát video

Prázdný byt

Dotaz diváka: Bydlím v pronajatém bytě, jsem často pracovně mimo Prahu. Zástupce majitele bytu mi tvrdí, že v bytě nebydlím a chce mi dát výpověď. Musím byt obývat denně? více

přehrát video

Pardubický perník

Po Hořických trubičkách, Štramberských uších a Lomnických sucharech přibyla na seznam tradičních evropských specialit další česká sladká pochoutka – Pardubický perník.

přehrát video

» Dvacet let Černých ovcí

Černé ovce slaví 20 let od svého vzniku. Kdo je odstartoval? Kdo jimi prošel? Co se změnilo? Zkrátka – jak šel čas…

Diskuse
  • Ovce 28. 5. 2012 19:54

    Skrytá kamera

    Prodavačka se odmítla vyjádřit na kameru. Tak jste ji natočili skrytou kamerou?…

  • Zdenek 21. 5. 2012 21:24

    Exekuce

    Mám stejnou zkušenost, již to tady bylo před časem, najdete to v archívu Nevystě…

  • Josef 23. 5. 2012 16:32

    Medy

    Tak jsem si pustil test o medech 3krát, protože jsem nevěřil svým očím, jak někd…

Vstoupit do diskuse

Stopáž: 13 minut – Rok výroby: 2009 – -ST-W
Žánr: Magazín
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Související pořady
Edice ČT
Dlužník v Paláci knih Luxor

V pondělí 6. října proběhl v Paláci knih Luxor v Praze křest a autogramiáda knihy Vlado Štancela Dlužník a jiné povídky z natáčení.

HbbTV aplikace České televize