Vladimír Hron uvádí své hosty a největší hity opět ze 60. let (2002). Dále účinkují: Y. Simonová, K. Štědrý, B. Matuš, K. Bláha, The Spiders, J. A. N. Company a další. Kamera J. Lebeda. Scénář a režie F. Polák

V dalším pokračování zábavného pořadu se společně s Vladimírem Hronem a jeho hosty podíváme na hudební scénu let šedesátých a poslechneme si největší hity z té doby. Mezi účinkujícími se objeví Y. Simonová, K. Štědrý, B. Matuš, K. Bláha, The Spiders, J. A. N. Company a další.

Yvetta Simonová, rozená Roubalová, byla stálicí české populární hudby po desítky let. Začala nejprve zpívat jako operetní a muzikálová zpěvačka v bratislavské operetě a posléze i v Hudebním divadle v Karlíně. Teprve později se z ní stala zpěvačka populárních písní.

Od roku 1958 spolupracuje s Orchestrem Karla Vlacha coby jeho hlavní pěvecká hvězda. Za svůj život nazpívala přes 500 písní, řadu z nich pak se svým dlouholetým kolegou zpěvákem Milanem Chladilem. V 60. letech 20. století zaznamenala značnou popularitu, umísťovala se na předních příčkách čtenářské ankety Zlatý slavík. V té době také natočila velké množství dodnes známých písní, vystupovala velmi často v rozhlase i v televizi. V roce 2010 obdržela dodatečně Českého slavíka za rok 1962, kdy v tehdy ještě nedělené kategorii zpěváků a zpěvaček skončila druhá za Waldemarem Matuškou.

Stopáž58 minut
Rok výroby 2002
 ST 4:3
ŽánrZábava