Pondělí

Červen

26

Adriana

Dobré ráno

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 5  
Sdílet
| Poslat odkaz

Pravidla fotosoutěže

Soutěž Dobrého rána o fotoaparát!

Červen

Téma soutěže: Už se to blíží!
Termín trvání soutěže: 1. 6. – 29. 6. 2017
Výhra: fotoaparát, knihy o fotografování

Diváci prostřednictvím webového formuláře posílají originální fotografie na dané téma. Diváci pro fotografie hlasují na webu. Vyhrává ten divák, jehož fotografie získá nejvíce hlasů. Pro každou jednu fotografii může každý divák hlasovat jen jednou. Vymáhání výher z fotosoutěže soudní cestou je vyloučeno. Vítěze vyhlásíme 30. 6. 2017 ve vysílání Dobrého rána.

Průběžný stav hlasování se nezobrazuje. Váš hlas pro fotografii se započítá okamžitě po kliknutí na smajlík. Opětovný pokus o hlasování pro stejnou fotografii nebude započítán. Počty hlasů zveřejníme po skončení soutěže. Neplatné a falešné hlasy budou před konečnou uzávěrkou fotosoutěže odečteny. Výherce prvního místa může být tatáž osoba po nejdříve 6 měsících od poslední výhry. V případě umístění více fotografií od stejného soutěžícího na několika výherních místech si vyhrazujeme právo výhru postoupit dalšímu soutěžícímu s nižším počtem hlasů.

Stopáž: 150 minut – Rok výroby: 2017 – L  HD
Žánr: Zábava | Vzdělávání
Další díly ve vysílání
Připravujeme

Proti proudu

V úterý rozčeří naše vysílací vody skvělá a charismatická herečka Valérie Zawadská.

27. 6. 2017

Španělské ráno

Tanečník Jan Onder, flamenco a španělská kuchyně!

28. 6. 2017

Východ

Herečka Irena Máchová je nejen talentovaná a krásná, ale má taky srdce na pravém místě. Spolupracuje totiž s Nadačním fondem Sudička, který společně s jeho ředitelkou Hanou Ulmanovou představí ve čtvrtečním Dobrém ránu.

29. 6. 2017