Předchozí díl | Následující díl

Nevinné lži

Vedlejší příznaky

Hodnocení seriálu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 2186  
Sdílet
| Poslat odkaz

Proč jí berou děti a posílají do blázince? Chtěla jen budovat rodinné štěstí a všechno zvládnout. Každý má někdy důvod neříct pravdu. Hrají: B. Kodetová, R. Zach, R. Rázlová, J. Lábus, P. Nesvačilová, L. Termerová a další. Scénář P. Ušelová. Kamera P. Berkovič. Režie T. Vrabelová

Zvládnout všechno není žádné štěstí. Lea miluje svého muže, mají tři krásné děti. Odešli z města na pohádkový statek s velkou zahradou. Tak proč se teď hroutí? Proč jí manžel bere děti a proč ji doktoři posílají na psychiatrii? Vždyť jen chtěla mít šťastnou rodinu, dokonalou domácnost, hezký dům se zahradou. A všechno zvládnout. Co všechno se musí stát, abychom si přiznali, že už nemáme sílu? Hvězdně obsazený příběh s Bárou Kodetovou, Romanem Zachem, Reginou Rázlovou, Jiřím Lábusem a dalšími natočila Tereza Vrabelová.

Přehrát video

O příběhu ze života a plačících dětech

O vzniku filmu Vedlejší příznaky podle námětu Báry Kodetové, rozdílu mezi příběhem ze života a scénářem, nadužívání psychofarmak i pravdivosti tvrzení, že nejtěžší je natáčet s dětmi, se dozvíte v dalším videu producenty Nevinných lží manželi Vrabelovými.

Diskuse diváků
 • Jan Najmr 16. 9. 2014 01:12

  Příjem

  Ukázka toho jak se zdravotnický personál chová k pacientům v psychiatrické nemocnici byla v příběhu…

 • Ivana K 16. 9. 2014 00:37

  Roman Zach

  Dodneška jsem netušila, že Roman Zach je taky tak dobrý muzikant a zpěvák, jako herce…

 • dream 15. 9. 2014 23:58

  skvělý film!

  Výborně napsaný i zpracovaný příběh a skvěle zahrané. Petra Ušelová opět nabídla kvalitně napsaný scénář. Tohle se…

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 82 minut – Rok výroby: 2014 – P  D  ST  AD  HD
Žánr: Seriál