Záznam utkání Evropské ligy v basketbalu mužů

Další zprávy na portálu ČT sport

• Milánští basketbalisté potrápili neporaženou Barcelonu
    Milánští basketbalisté potrápili neporaženou Barcelonu

28.11.2014 23:40

Barcelona – Nečekané drama nabídl euroligový duel mezi dosud neporaženou Barcelonou a EA7 Milán, tedy celkem, který do té doby nasbíral pouhá dvě vítězství ze šesti utkání. V Katalánsku se však italský tým dostal rychle do vedení, které dlouho navyšoval. Ztrátu se Barceloně podařilo srovnat až v závěru třetí čtvrtiny, načež se až do konce zápasu oba týmy neustále střídaly ve vedení. Šťastnější byla nakonec domácí Barcelona, která zvítězila 84:80 a zůstává dále bez porážky.

• Nymburk si v souboji lídrů bez potíží poradil s Děčínem
    Nymburk si v souboji lídrů bez potíží poradil s Děčínem

28.11.2014 22:46

Děčín - Nymburští basketbalisté s přehledem udrželi první místo v ligové tabulce. V hale druhého Děčína si obhájci titulu už v úvodní čtvrtině vypracovali více než dvacetibodový náskok a nakonec zvítězili 94:62.

• Veselého Fenerbahce potvrdilo roli favorita. Doma zdolalo Zhořelec
    Veselého Fenerbahce potvrdilo roli favorita. Doma zdolalo Zhořelec

27.11.2014 23:50

Istanbul – Překvapení se nekonalo. Basketbalisté Fenerbahce s Janem Veselým v sestavě potvrdili roli favorita a na domácí palubovce porazili Zhořelec 89:74. Turecký celek tak svého soupeře porazil i v druhém měření sil a ve skupině C je druhý za doposud stoprocentní Barcelonou.

• Portland natáhl vítěznou sérii v NBA na devět zápasů
    Portland natáhl vítěznou sérii v NBA na devět zápasů

27.11.2014 10:12

New York - Basketbalisté Clevelandu po nedávné čtyřzápasové sérii proher zvítězili v NBA podruhé za sebou. Ve středu vyhráli nad Washingtonem 113:87, vrátili mu pět dní starou porážku a vyrovnali svou bilanci na 7-7. Vítězné šňůry prodloužily Portland, Golden State a Toronto.

• Nymburk se v Oldenburgu trápil a postup si nezajistil
    Nymburk se v Oldenburgu trápil a postup si nezajistil

26.11.2014 22:05

Oldenburg (Německo) - Basketbalisté Nymburku prohráli v sedmém kole Evropského poháru v Oldenburgu 71:84 a zkomplikovali si boj o postup. Nyní musejí za týden doma porazit Charleroi, aby nemuseli účast v play-off honit proti favorizovaným soupeřům Seville a Římu. Navíc Nymburk prohrál větším rozdílem, než jakým doma Oldenburg porazil (77:71), a tak má i horší vzájemné zápasy.