Záznam utkání Evropské ligy v basketbalu mužů

Další zprávy na portálu ČT sport

• Prostějov vyrovnal semifinálovou sérii s Děčínem
    Prostějov vyrovnal semifinálovou sérii s Děčínem

25.4.2015 21:29

Prostějov Basketbalisté Prostějova vyrovnali stav semifinálové série s Děčínem na 1:1. Po porážce na severu Čech doma obhájci stříbra zvítězili suverénně 87:54. Třetí zápas se bude hrát v pondělí v Děčíně.

• Dallas nemohl stačit na dvaačtyřicetibodového Hardena
    Dallas nemohl stačit na dvaačtyřicetibodového Hardena

25.4.2015 09:41

New York - Na 42 bodů si vylepšil osobní rekord v play-off basketbalista Houstonu James Harden. Jeho tým tak především jeho zásluhou zdolal potřetí basketbalisty Dallasu. Houston zvítězil 130:128.

• Basketbaloví šampioni převezmou zbrusu nový pohár
    Basketbaloví šampioni převezmou zbrusu nový pohár

24.4.2015 22:18

Uhříněves - Letošní mistři basketbalové NBL převezmou nový pohár pro šampiony soutěže. Trofej vzniká v těchto dnech v dílně uměleckých pasířů v Uhříněvsi.

• Nymburk ani na podruhé s Opavou nezaváhal a je krok od finále
    Nymburk ani na podruhé s Opavou nezaváhal a je krok od finále

24.4.2015 18:24

Opava – Pouze jediné vítězství dělí basketbalisty Nymburka od finále NBL. Obhájce titulu a největší favorit na celkové vítězství zvládl i druhé semifinálové utkání proti Opavě, kterou tentokrát zdolal na její půdě 87:70, a o postupu může rozhodnout už v úterý, kdy svého soupeře přivítají na domácí palubovce.

• Basketbalisté Golden State otočili zápas v New Orleans ve velkém stylu
    Basketbalisté Golden State otočili zápas v New Orleans ve velkém stylu

24.4.2015 09:40

New York Basketbalisté Golden State dotáhli v poslední čtvrtině zápasu na hřišti New Orleans dvacetibodové manko a nakonec zvítězili 123:119 po prodloužení. Nejlepší tým základní části NBA vede v sérii prvního kola play-off 3:0 stejně jako Cleveland a Chicago.